Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes lenne a versírással...

Érdemes lenne a versírással foglalkoznom? Egy versem lent.

Figyelt kérdés

Múltam, jelenem


Múltam sötét,

félelem szegélyezte ösvény

nem volt megállj,

főleg, ha fájt.


Senki nem kérdezte meg:

Mi az? Mi fáj?

Eljutottam a jelenbe mégis,

mely egy hatalmass ár.


Ma már van,

ki figyel rám,

ki vígasztal,

s megállít, ha fáj


De szívem vigyázz,

ha miatta fáj,

mert ha miatta fáj,

félek, elapad az ár.



2014. ápr. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

nem


fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár fáj ár


sok sok verset olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni olvasni

2014. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem rossz. Ha jön a vers (mint a Micimackónak, ki leült egy farörnkre, mert érezte "jön a vers") írd le.
2014. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó verszszakot nem értem. Ezt leszámítva a mondanivaló nem rossz, lehetne kreálni belőle egy jó verset, de úgy érzem, a megfelelő formába öntés még nem megy. Ez a vers még csak félig van kész. Gyúrd, alakítsd, amíg jó nem lesz. Próbálj kis ritmust belevinni, kerüld az indokolatlan szóismétléseket (itt semmi indokot nem látok rá). Ritmus szempontjából pl. a 3. versszak egész jó.


Dolgozz rajta még, szerintem jó lesz az, van hozzá érzéked. :)

2014. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...Ja értem, a "miatta fáj" az előző szakaszban lévő társra utal! :) Bár egy kicsit így is fura. Ez az "ár" dolog mintha el lenne nagyolva.
2014. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

jaj, szerintem inkább hanyagold.


korod? mert ha nagyon fiatal vagy, akkor még talán esetleg...

2014. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!