Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék hangképzést tanulni...

Szeretnék hangképzést tanulni Százhalombatta, Érd, Diósd, Ercsi környékén. Ajánlanátok valakit? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és teljesen kezdő ennek terén. A legaljáról szeretném kezdeni. Szeretnék javítani a beszéd, és légzéstechnikámon, (mert sajnos kihat a mindennapi életemre is) vagyis tudatosan szeretném "jól/sokkal jobban" használni a hangomat, hangszínemet. Nagyon jó lenne magamhoz képest fejlődni éneklés terén is végső soron. Nem énekes akarok lenni, távol álljon tőlem, de szeretném jól érezni magamat a musical próbáinkon, és nem a szék alá bújni szégyenemben.

Amit biztosan tudok magamról: (NEM VAGYOK EGYSZERŰ ESET.) -A beszédhangom világéletemben a fejhang volt, ergo a mellhang nekem a egy új világ, és ebből fakadóan nagyon nyers, recsegős, nyávogós.

-eddig egy fejhangon sivító naivát kellett játszanom, de most kaptam egy cigis, alkoholista 50 éves nő karaktert, amit eddig képtelen voltam rendesen megcsinálni

-többek szerint orrhangon beszélek, énekelek


Nem kell, hogy a tanárak papírja legyen róla, de értse a dolgát, és az se lenne rossz ha zongorával, pianínóval/más hangszerrel tanítana!



2014. ápr. 7. 00:32
 1/1 anonim válasza:
Érden tanít Szóka Júlia tanárnő a Lukin zeneiskolában , de magánban is válal diákokat. Én is hozzá jártam, és látványos változást ért el nálam.
2014. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!