Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a százhalomb...

Mi a véleményetek a százhalombattai Bonjour Esküvői Ruhaszalonról?

Figyelt kérdés
A honlapon lévő ruhák mesések, de a valóságban is megvannak azok a ruhák a szalonban? Milyen a kiszolgálás?

2014. márc. 13. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából az a nagy baj velük, hogy kevés ruhát tartanak, és mindegyikről meg akarnak győzni, hogy jól áll.
2014. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mit jelent az, hogy kevés? Azok a ruhák, amelyek a honlapon fent vannak, azok nincsenek a szalonban?
2014. márc. 13. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Havonta cserélik a ruhákat (ha jól emlékszem), úgyhogy ha időben elmész akár többször is, akkor kifoghatod álmaid ruháját.

Mielőtt bemennél hívd fel őket időpontot egyeztetni, mert egyszerre csak egy vendéggel foglalkoznak!

Rám nem akartak semmit tukmálni, elmondtam milyent szeretnék és megmutatták a választékot, majd meg is találtam a megfelelőt.

Nekem egyébként szalagavatóra kellett onnan ruha.

2014. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!