Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy tizes skálán mennyire...

Egy tizes skálán mennyire értékelitek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon foglalkoztam eddig még emberek rajzolásával,ezért kíváncsi lennék a véleményetekre.ne kíméljetek!

15/L


[link]



#rajz #Martin Garrix #Ember rajzolása
2014. ápr. 11. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
én csak pálcika embereket tudok rajzolni ahhoz képest, bőven 10 felett van, igazából ha beleadtál mindent és magadhoz viszonyítasz akkor megint 10 pont egy rajztanárhoz viszonyítva, ki se merem mondani mennyi.
2014. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egész jó! Ha elmennél egy jobb agyféltekés rajztanfolyamra, 10-es lenne belőle egyértelműen! Van érzéked a rajzoláshoz.
2014. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Unokatesómat meg aki nagyon jó rajzos,megkértem hogy mondja el a kritikát,amit úgy éreztem is hogy a részletekre meg a hajára jobban figyelhettem volna csak amikor már órákig rajzolok valamit,(azt nem tudom holnapra hagyni mert utána meg nem is érdekel)már egyszer megunom aztán legyen már kész és általában itt rontom el,főleg ha este állok neki XD
2014. ápr. 11. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyakorolgass és jó lesz :) Nem tudok pontozni, mert azt magadhoz képest kell nézni, ahhoz képest lehet, hogy 10, egy rajztanárhoz vagy egy rajzzal többet foglalkozóhoz képest viszont.... :/ De így tovább :)
2014. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Grafika szakra jarok es a legnagyobb problema az, hogy nem erted az arc felepiteset, ez nem rossz, 15 eves korodban nincs is honnan tudnod( szem, orr, szaj kicsit problemas).


-Keress ra a neten es menni fog pl Barcsay muveszeti anatomia.


-Satirozasra is oda kell figyelned, nem szokas elkenni. Ha komolyan foglalkozni akarsz a rajzolassal formara kell satirozni pl :


[link]


Ha nem akarsz vele komolyan foglalkozni, akkor nem rossz, amig oromod leled benne addig siman rajzolhatsz igy is. Ha foglalkoztat komolyabban a rajz, akkor erdemes ezeket a szempontokat figyelembe venned, a legjobb egy rajztanar segitsegevel :) Sok sikert !


U.I : Amikor elkezdtem rajzolni, akkor kisebb targyakkal kezdtem: vaza, kocka, pohar. Ne dobd magad a mely vizbe, probalkozz eleinte konnyebb dolgokkal

2014. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez Martin Garrix lenne hogy oda van irva a rajzon?? mert ha ő az egyátalán nem hasonlit rá.
2014. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Öööööööö.

Talán 4.

Bár jó hogy próbálkozol, de azért nem hasonlít bárminemű létező élőlényre... :/ sajnálom.

Először is, rajzon tilos ujjal/radírral maszatolni. Hülyén néz ki. Bárki, akit megkérdezel és tud valamit a grafikáról, ezt fogja mondani.

Az arányok sem jók, sajnos.Kicsi és vastag a nyaka, a feje kisebb a testéhez képest.

Tónusozás sehol sincs.

A szemei távol állnak egymástól, és az arcszerkezete sem egy létező emberét tükrözi.

De ne add fel! :) Sokan így kezdik.

2014. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyszer a kukulómmal lerajzoltam az egész utolsó vacsorát, és a rendőrség megkeresett, mert azt hitték, hogy az eredeti van nálam.
2014. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mindössze elsőre egy 3asra értékelném. Én is 15 éves vagyok, és sajnos nehezemre esik nem magamból kiindulni. Ha egy átlagos 15 éves rajztudását nézem, aki nem akar komolyan a rajzzal foglalkozni, akkor 5. De ne várj magadtól sokat. Ha komolyabban bele akarsz fogni a rajzolásba, akkor nyugodtan, de ahhoz, hogy el is érj valamit 15 évesen már sokkal jobban kellene rajzolnod mindenféle oktatás nélkül.
2014. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!