Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtök megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök megkérdezné tőletek, h hanyasra értékelitek a külsejét 10es skálán, mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
10
2009. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb ezt:

Ne kérdezz már hülyeségeket. És megcsókolnám.

Ebben minden benen van. :D

2009. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
csak a konkrét szám nincs benne :)
2009. ápr. 25. 22:12
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kéne egy ilyen barát.....:(
2009. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
akkor a volt barátom bunkó volt, h azt mondta h 6? nem úgy van, h ha szeretünk vki, és nyílván nem tökéletes, akkor is azt mondjuk, h 10, és h ő a legszebb? mert én így gondolom. mások is?
2009. ápr. 25. 22:14
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt cáfolnám, mert ha ő tényleg nem gondolná azt hogy tökéletes vagy, akkor minek hazudjon?

Én sem tartom tökéletesnek a barátomat, mert persze mindenkinek vannak hibái, belsőleg és külsőleg is, de szerintem itt az a lényeg h a hibáit is megtanulod elfogadni és nem hazudozol neki. Persze egy elvakult szerelmes ember a párjában nem látja meg a hibákat..

2009. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah, pont ezért írtam le előbb a tökéletes megoldást. Ezt tenném, ha nem tartanám tökéletes tizesnek. De ha 10-es lenne akkor sem mondanám, hogy tizes, mert túlzottan elbízná magát. Akkor mondanék kilencest. :D
2009. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ezaz, h meglátja a hibákat, de tudja, h jólesik a másiknak, h számára ő a tökéletes és ennek hangot is ad. én így értem! meg pl ismeri annyira, h erre a válaszra vár a párja, vagy h nem bírja a kritikát.
2009. ápr. 25. 22:24
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó persze lehet azért azt mondani h 10-ből 10-es a párom, de ha mondjuk komolyabb a kapcsolat és őszinték a felek ott meglehet beszélni kinek mi nem tetszik a másikban. Én is megszoktam mondani neki mi az amin lehetne változtatni (belsején) illetve a külsején, de persze az sem baj ha nem változtat, mert úgy is szeretem. :)
2009. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva mindenki tudja magáról hogy nem tökéletes, vannak hibái, de mégis jól esik a párodtól azt hallanni hogy te vagy a világon a legszebb a számára. Nyilván tudod hogy ez nincsen így de az a lényeg hogy számára az vagy. Egy ilyen kérdésre (ha komolyan teszed fel és nem csak viccből) akkor nem lehet jó választ adni, mert ha reálisan nézi a dolgokat akkor megbántódsz rajta, ha meg nem akkor tudod hogy nem volt őszinte. A lényeg az hogy egymásnak legyetek tökéletesek és akkor nem számít hogy hol helyezkedtek el egy skálán mérve.
2009. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!