Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok nekem magatok által...

Tudtok nekem magatok által kitaláét 'rajzcímeket' mondani?

Figyelt kérdés

Igazából olyan kéne pl hogy Égi vándor, Színek világa stb.. Tehát olyan cím, mit csak ti kitaláltok (tehát valóságban nem létezik szóval ne a Mona Lisa legyen :D) Igazából nem tudom, hogy mit rajzoljak, de ha annyit ír valaki, hogy váza, akkor egy szürke váza lesz beőle, és semmi más. De modjuk egy 'Égi vándorról' ezerféle kép ugrik be az embernek.

Remélem elég érthetően tudtam megfogalmazni, és köszönöm annak, aki elolvasta, kiiagzodott rajta, és még vette a fáradságot, és válaszolt is rá :))



2014. ápr. 12. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd a képet utána a rajzodról: Csodák a rejtélyes sötétségben.
2014. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Technika viadala
2014. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm :) Ezek szerint még vannak csodák, és volt aki kibogozta soraimat, és meg is értette :D

1-es ha kész lesz küldök róla képet, bár lehet csalódnod kell, mert nem tudok olyan szépen rajzolni.

2014. ápr. 13. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz meg egyszerű fogalmakkal, mint erő,gőg... stb.
2014. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Madár; feszültség; Fény; Én és a Többiek
2014. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy prompt generator.
2014. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!