Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyiét rajzol/fest nagyjából...

Mennyiét rajzol/fest nagyjából Szügyi Gábor, vagy Lipták László? A/4, színes és fekete-fehér. Könyv- és társasjáték illusztrációkról lenne szó.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb tőlük megkérdezni?
2014. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nap kérdése. :D
2014. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nap kérdése???!!! Mit jössz nekem ilyen hülyeségekkel, ezt inkább tartogasd azoknak, akik megérdekmlik! Nagyon is komolyan kérdeztem. Az ilyen ritka építő jellegő fölösleges "kommenteket"(WTF???) meg majd a trolloknak fogod írni, akik csak beszólogatni járnak fel ide. Vagy ha te is csak erre vagy képes, húzd le szépen magad.


Első: sehol nincs kiírva ki mennyiért rajzol. A Boros-Szikszai páros biztosan undorítóan drága árakon dolgozik, és nekem annyira nem tetszenek műveik (ennek ellenére elismerésem kidolgozottságuk miatt), viszont pl. Liptáknak ez az ornamentalista stílusa nagyon megfogott, szeretném tudni hozzávetőlegesen milyen árakra kell számítani.


És legyetek oly szívesek ide kizárólag csak unaloműzés és ALAPTALAN trollkodás végett feljárók, ha abszolút nem tudtok hozzászólni, akkor maradjatok magatoknak. Kösz. ;)

2014. ápr. 15. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam,mert szerintem az a legcélravezetőbb.

Amúgy ha googleba beírod a nevüket 3 kattintás és ott a kontakt..

[link]

2014. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom ők mennyiért rajzolnak. De azt igen, hogy Nagy-Bán Kitti is vállal illusztrálást, és tudomásom szerint nem túl drágán. Egy kép nála 3000Ft körül lehet.

www.bankit-ti.blogspot.com

Remélem, segítettem.

2014. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy a fizetésnek és a tudásnak arányban kell állnia egymással. Aki ért hozzá az megkéri az árát aki nem ért hozzá az örül ha szóba állnak vele. Hogy egy volt gyártásvezetőmet idézzem: "nem én vagyok a legolcsóbb de nem is akarok az lenni". Jó munkáért jó pénz jár, aki ezt érti azzal léphetünk tovább.
2016. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
annál is inkább mert az illusztráció szerepe, hogy eladja a könyvet, történetet, játékot. A vevőt enm érdekli, hogy mennyibe került egy rajz csak az, hogy tetszik-e neki a termék. Ez hozza a bevételt.
2016. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!