Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért néznek úgy az emberekre,...

Miért néznek úgy az emberekre, mint a földönkívüliekre, ha valakik ezt szeretik?

Figyelt kérdés

Pl: [link]


Sok mindenki szerint ez nem realitás! Nem! EZ MŰVÉSZET ÉS FANTÁZIA! Csak sokan ehhez nem értenek. És azt mondják, hol él ez? Ez nem a földön jár, nem reális. Ez nem reális, hanem szürreális! Egyébként mi közük van ahhoz másoknak, hogy mit szeret a másik? Akkor mások miért tervezik meg az ilyen képeket? Ott élünk, ahol akarunk, senkinek semmi köze hozzá. Néha nem a földön jár! Fáj az embereknek, ha mások néha nem a földön járnak?


Nem reális, nem optimista. Ezt a facebook-on szokták mondogatni embereknek egyetemisták. De mások is furcsának tartják az ilyen embereket.


Picasso miért volt a világban?



2014. ápr. 16. 23:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg sok mindenki úgy fogja fel, hogy mi ez a zagyva kép? Hogy lehet ezt szeretni? Ez biztos elmegyógyos!
2014. ápr. 16. 23:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek az ilyen emberek és szeretem a műveiket :)
2014. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 17. 01:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne de nem tudom megnyitni.Nem tudnál még egy linket küldeni?:)
2014. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez konkrétan egy túlfotoshopolt fotó, amit azzal próbál feldobni, hogy rádobott egy szépiát. Annyira szét van húzva a kontraszt, hogy lóf.aszt sem látni abból, hogy mi van a képen. Ráadásul nem is jó a felbontás, nem igazán éles sehol. Meg kéne tanulni fókuszálni. És világítani. Nem tudom miről beszél amikor azt mondja a fényekkel kísérletez, nekem úgy tűnik, hogy sikerült jól NEM bevilágítani a témát.


Az absztratnak al lenne a lényege, hogy a kép vizuális egyensúlya, ritmusa, színei, formái mesélnek. De nem, itt SEMMIT NEM TUDUNK MEG. Nézzük csak szép sorjában:

A kompozítció fél úton elindult valamerre, aztán mégse lett igazán ütős. Megált az egyensúly és a diszharmónia között. A ritmus ettől olyan, mint amikor a kisgyerek beleliheg az elhangolódott játékfurulyába.

Színekből nem tudunk meg semmit, mert nincsenek. A kontrasztokból szintén nem, mert szét lettek sütve.


A szürrealizmus és az eszetlen barmolás között az a különség, hogy a szürrealizmus szól valamiről. Ahogy mondod, meg kell tervezni a képet. Tudni kell, hogy igen, ezzel most azt az érzést, hangulatot akarom kifejezni. Nagyon föl vagy háborodva, de ez esetben kicsit mellélőttél. Tanulj egy kis esztétikát, színtant, vizuális kommunikációt, fotográfiát, kortárs művészetet, utánna osszad az észt.

A szürrelizmussal egyébként semmi bajom, de a csávó nem egy Man Ray ha érted mire gondolok.

2014. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj ez a tipikus klisé-kérdés, "mit tegyek ha mindenki utál és leköpnek az utcán csak mert én IGAZI MŰKEDVELŐ vagyok, az ismerőseim már többször próbáltak meggyilkolni emiatt de én kitartottam..."

Hagyjuk már.

Ez a fotó pedig konkrétan egy giccses katyvasz, semmi köze a kreativitáshoz vagy a művészethez.

2014. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!