Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi arra a magyarázat, hogy én...

Mi arra a magyarázat, hogy én a viszonylag tartalmas könyvemmel hiába kopogtatok a nagyobb kiadóknál, közben meg olyan könyveket emelek le a libris sikerlistapolcról, mint pl. Oravecz Nóra 99 agysorvasztó gondolata?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyképűnek tűnni, tudom, hogy van hova fejlődnöm, és nem is a sikert irigylem másoktól. De beleolvastam egy-két könyvbe, ami a kezem ügyébe akadt a sikerlistás polc körül, és komolyan sírni támadt kedvem. Nem vagyok elfogult magammal szemben, de tényleg úgy érzem, hogy jobbat írtam, legalábbis valamilyen, van stílusa meg vannak benne gondolatok, ami azt gondoltam, hogy alap egy könyvnél... Nem azért, mert én olyan profi vagyok meg kreatív, hanem azért, mert olyan gyöngének éreztem azt a 99 gondolatot, mint a harmat, nem is beszélve közvetlen mellette valami ikerpár titkos naplójáról. Mi ennek az oka? Pénz kell hozzá vagy botrány, hogy az ember eljusson az olvasókhoz?
2014. ápr. 29. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Akinek Isten a barátja, könnyen üdvözül. Ilyen alapon dölnek el a napjaikban az üzletkötések...is.
2014. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
botrány és pénz ... ezt az oraveczet ne emlegesd, mert hányok tőle
2014. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Protekció... A lényeg, hogy ne add fel! Küldd el újra és újra minden kiadónak. Több ismert (és elismert!) író és költő műveit is elutasították kezdetben, ők sem adták fel. Egyébként küldenél privátban egy részletet a könyvedből, kíváncsi lettem :)
2014. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem nagy szám... Csak akkor látnék a boltok polcain olyan könyveket, amire azt tudnám mondani, hogy ez igen, ez megérdemli, ez példa előttem, erre hasonlítani szeretnék.
2014. ápr. 30. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Oraveczet csak azért adták ki, mert a sok agyhalott, szövegértés nulla rajong érte, így remélték, hogy hoz majd sok lét. Az első könyvét, ami még így is egy hulladék, négyszer (!) íratták át vele, hogy valamennyire felvállalható legyen. Nem is az a szomorú, hogy ilyeneket kiadnak, mert adjanak ki mindent, miért is ne, inkább tényleg az, hogy ez a csúcsra jut. :(
2014. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miket szoktál írni?
2014. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy humoros regény volt, amivel utoljára próbálkoztam.
2014. máj. 21. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!