Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mary Poppins-ra akartunk...

Mary Poppins-ra akartunk jegyet venni januárban. Azt mondták hirlevélben értesitenek a jegyvételről. Nem tették, minden jegy elkelt. Jellemtelenség? Madách.

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 10:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Édesanyám nagyon szerette volna megnézni, és ezt kapta volna a 85. szülinapjára. Már januárban kapartuk a küszöböt, de a pénztár azt mondta, hogy majd májusban, de értesiteni fognak. Semmi. Irtam levelet a szinháznak, az Igazgatónak stb. még válaszra sem méltattak! Milyen már ez? Madách szinház gratulálok.
2014. máj. 1. 10:04
 2/11 anonim ***** válasza:

Most megneztem online.

Junius 19-23-ig 9 eloadas van, ebbol csak ket napra keltek el a jegyek. Meg 7 eloadasbol lehet valogatni. [link]

2014. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj! Bár igazad lenne! Anyukám minden vágya hogy még láthassa ezt a darabot. Ha hétfőn bemegyek, akkor még lesz jegy? A hirlevélen miért irták, hogy elkeltek a jegyek? Én online nem tudok rendelni, mert egy buta vénasszony vagyok. De hétfőn rögtön bemennék....
2014. máj. 3. 15:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Telefonáltam a jegyirodára. Már nincs mondták. Majd elkezdett nézegetni az eladónő. Mondtam, hogy nekünk teljesen jó a hétköznapi nap is. Erre keresgélt, és talált véletlenül 2 db földszinti jegyet /ami már biztos nincs/ junius végére. Fsz. 18. Emeletre nem vihetem Anyut. Kérdeztem, az milyen napra esik - hát vasárnap. Nem hiszem el, hogy mondjuk keddre - ne lett volna előrébb. Szóval érdekes a Madách. Soha nem volt még reklamációm semmilyen ügyben, de ahogy ezek január óta szivatnak, nem semmi.
2014. máj. 3. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Megneztem megint.

Vannak jegyek tobbi eloadasra is, de szetszorva, 2 szek nem egymas mellett, erkelyen vagy egy-egy foldszinti.

Julius 1-re, kedden van, este 7-kor foldszint, utolso sor 20-ik, 6 szek egymas mellett, 4600 ft darabja.

Tenyleg nincs ket szek egymas mellett elorebb.

2014. máj. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerencsénk volt /hála Neked/. hogy telefonáltunk. Igy lett a 18. sorban kettő. Holnap érte megyek. Nagyon rendes vagy. Én már lemondtam volna róla.
2014. máj. 4. 07:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Képzeld elmentem a jegyekért,és volt a 13. sorba két jegy. Ez még jobb. Nagyon örülünk. Igaz, julius eleje. Köszönöm Neked.
2014. máj. 7. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Jo hir!. Nagyon orulok, hogy Edesanyaddal tudsz tolteni egy csodalatos delutant. Remelem mindkettotoknek tetszeni fog, es kulon jo kivansagaim szuletesnapja alkalmabol. Boldog 85-ik evet es legalabb meg 15-ot.
2014. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltatok az előadáson? Én decemberben láttam, fantasztikus volt!
2015. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen láttuk, csodálatos volt.
2015. jan. 16. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!