Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lányok nektek bejön az, ha...

Lányok nektek bejön az, ha egy srác tehetségesen és szépen tud rajzolni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Művészlélek :)

Én is szeretnék megtanulni, de csak átlagos vagyok...

Pedig a tájkép az de szép, főleg festve.

2014. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejonne. :) A pasim tud rajzolni, habar nem nagyon foglalkozik vele.

En nekem meg ez a munkam. Illusztrator/designer vagyok


[link]


ha gondolod nez meg a munkaim :)

2014. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: A festészetet azt én is nagyon meg szeretném tanulni, mert sajna csak a grafit és szines rajzolásban vagyok valamennyire jó:)

Én azt tanácsolom ha tényleg meg szeretnéd tanulni akkor ne foglalkozz azzal hogy átlagos vagy és hogy ki mit mond csak csináld ;)

2014. máj. 1. 21:15
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen szerintem nagyon vonzó.Főleg a mai elfuserált Világban nem árt egy két emberke aki tud szépet adni!
2014. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az eddigi tapasztalataim alapján sajnos nem nagyon becsülték meg ezt az oldalamat..
2014. máj. 1. 21:26
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

"Szépen tud rajzolni" Ezt az óvodában mondják, amikor Pannika megfesti a napocskát és puszi a buksira.

Felnőttként egyrészt lehet helyesen, pontosan rajzolni, ez matek. Aztán lehet gesztusosan, egyedileg rajzolni, ez Klimt meg Shiele. Aztán lehet zseniális mondanivalója, ez a Banksy illetve a concept art.


A tehetség meg relatív, mindenkinél van tehetségesebb.


Én személy szerint nem szeretnék művészt magam mellé. Egrészt a rivalizálást kikapcsolni nehéz, másrészt ha már ketten vannak, gyakran viszik az ágyba a munkát. :(

2014. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. De csak az, hogy szépen rajzolsz, még nem elég. Ha tetszik valaki, esetleg megkérheted rá, hogy ülljön neked modellt, ha szépen lerajzolod imádni fogja :)
2014. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

A két előttem szólónak üzenem, hogy túlbonyolítjátok. Ha egy lány nem tudja értékelni ha szépen rajzolsz, csak ha "leül neked modellnek és őt rajzolod le", akkor ez már el is mond róla mindent... Egy olyan lányt, akinek nem a pláza a második otthona, és nem csak magával törődik, simán le tudod venni a lábairól a rajzaiddal.

És mi baj van a "szépen rajzolok" megfogalmazással? Komolyan emberek, mindenbe csak beleköttök. Ez a kérdés nem arról szól hogy te mennyi mindent tudsz és mekkora ember vagy amiért ezeket le tudtad írni...

Szóval, a lényeg: nekem simán bejön, ha egy srác szépen rajzol :)

2014. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetném hogy a hozzászólók közül ki mennyi idős??
2014. máj. 2. 18:41
 10/19 anonim ***** válasza:
36.
2014. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!