Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lányok nektek bejön az, ha...

Lányok nektek bejön az, ha egy srác tehetségesen és szépen tud rajzolni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

7. válaszoló 17 éves vagyok.

Ahogy a 8. válaszoló kifejtette, tényleg nem csak az számít, ha valakit szépen le tudsz rajzolni, azt csak személyes tapasztalatból mondom, mert én is szoktam néha modellt ülni, és nagyon jólesik, ha szépen lerajzolnak.(Amolyan viccfélének szántam)

Ezektől függetlenül, szerintem jó pont, ha tehetséges vagy, és szépen tudsz rajzolni.

2014. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én is festek/rajzolok (tájképek,csendéletek,portré,szinte bármi),szal bejön. (15/l)
2014. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Aha
2014. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

24 (6. voltam).


Ilyesmivel fogalkozom, szóval van egy kis rálátásom. Két művész egy kapcsolatban az olyan mint két dudás egy csárdában.


Modellkedni rajzoláshoz kemény meló. Ültél már mozdulatlanul 4-5-6 órákat? Nem? Elárulom, a végére már azt hiszed felfekvésed lesz, remegsz, zsibbadsz. Nagyon kell szeretnem valaki ahhoz, hogy ingyen modellt üljek neki :D

2014. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön, legalább nem egy átlagos mai fiú... én is szeretek rajzolni, legalább már egy közös pont lenne :-) és 14 vagyok :D
2014. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Francis Pope válasza:
Szia! Én 28 éves vagyok és 13 éve foglalkozom rajzolással. Személy szerint én Marcello Barenghi munkái után kezdtem el a rajzolást. Szerintem az teljesen mindegy, hogy mikép van megfogalmazva a tehetség. A lényeg az, hogy letudsz e nyűgözni valakit a műveiddel. Viszont, ha van olyan aki a te tehetségedet és lelkesedésedet értékeli és emellett még szeret is, akkor annak tök mindegy lesz, hogy egy több hónapos munkádat vagy csak egy pálcika embert fogsz megrajzolni neki, mert minden esetben téged fog látni első sorban. Az én párom kifejezetten szereti amikor alkotok. Sokszor órákig vagy napokig is képes elnézni. És bevallom, hogy az esetek többségében inspirál a jelenléte. Lényeg, hogy ha szeretsz rajzolni vagy szereted, ha valaki rajzol, akkor becsüld meg a tehetséget. Régen én is a pálcika emberrel kezdtem, mint mindenki más. Ne a tökéletességre törekedj, hanem a saját magad elvárásainak próbálj megfelelni.
2014. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Jól rajzolni minőségi cerkával lehet...
2014. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Igen

14

2014. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elég gáz válaszok vannak itt...


1: aki jól rajzol, annak egy nyomorék cerkával készült alkotásáról is látszik, hogy van benne valami. Nyilván jó, ha megfelelő eszközeid vannak, de nem attól lesz jó valami, hogy hány ezer forintot öltél bele. Volt ilyen osztálytársam általános iskolában, akinek mindent megvettek, már 8 évesen olajjal festett és mindenki el volt ájulva ettől... mai napig nyomják, pedig középszerű, amit csinál...


2: Te jó ég, komolyan jöttök itt azzal, hogy "én X éve rajzolok és mekkora meló blablabla"? Nem modellt keresett a kérdező, csak megkérdezte, hogy ez vonzó lehet-e. És én személy szerint biztosíthatom, hogy ha valakinek van ehhez kedve és szereti csinálni, azt mindig megbecsülik az ellenkező nem tagjai. Sose volt időm arra, hogy komoly művészi színvonalon alkossak, de a zenémet, az origamimat, a lehetetlenül kísérletező betűrajzolásomat mindig megnézték. És számomra is mindig egészen más egy olyan ember, aki valami ilyet akar adni magából. Pl. a minap voltam amatőr koncerten, ahol többen énekeltek 1-2 dalt és mindegyiküket nagyon becsülöm és szeretem azért, hogy így megnyílnak és energiát feccölnek ebbe, még ha volt is, aki amúgy technikailag sehol sincsen. Egyes daloknál pedig a torkomban dobogott a szívem. Pedig nem volt tökéletes az, amit csináltak, de őszinte volt és egy darab abból, amik igazán ők.


Nyilván a profi modellkedés, rajzolás, éneklés stb. kemény munka lehet. De az egész egy kalap sz*rt sem ér, ha nincs mögötte érzés. Ha két azonos ágazatban tevékenykedő ember él együtt, ott is egyrészről helye van a kritikának, másrészről viszont ha nem tudod a másik őszinte alkotását elfogadni annak hibáival együtt, akkor talán egy másik embert sem tudsz elfogadni a hibáival együtt. Akkor meg milyen kapcsolat az.....


Rajzolj és vállald, amit csinálsz, akárhol is állsz benne éppen. Én kamaszon anno verseket is írtam, gitároztam és nyilván volt, főleg kezdetben negatív visszajelzés. De egy idő után ez megfordult, mert őszinte volt, amit csináltam, mert energiát tettem bele és egyre jobb lettem. Soha nem leszek tökéletes gitárművész és ezzel nincs is semmi gond. De talán jelent valamit, hogy tizennegyedik éve várnak vissza gitározni ugyanabba a táborba, mert jelent nekik valamit, amit és ahogyan csinálok.

2014. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!