Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a versemről?...

Mi a véleményetek a versemről? 14/L

Figyelt kérdés

"Barátnőmnek"


Elárultál... Mégis miért?

Elindultam a véredért!

Hiába hátrálsz, nem futhatsz,

Tőlem most nem szabadulhatsz!


Szétszaggattam az összes ruhádat,

Elveszem, földhöz vágom a táskádat,

Tépem hajad, bőrödet karmolom,

Álmodtam már ezt egy szép alkonyon...


Látom sírsz, hiába, kegyelmet ne remélj!

Nincs már bennem tisztelet, büszkeség, kedély.

Add már meg magad! Felhasítom a húsod!

Nem, ez csak kín, nem az utolsókat rúgod.



2014. máj. 13. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ezt egy lány írta a barátnőjéhez? Azt olvasom, hogy 14/L. Hát elég furcsa, hogy ilyen dühödt indulatok vannak benned. A vers nem jó, lehet, ha nem leszel ilyen lelkiállapotban, talán jobb verset is tudsz majd írni. Inkább pszichológushoz kellene fordulnod.
2014. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Témától függetlenül nem jó. Régebben is írtál valami borzalmas rosszat, arra nem válaszoltam, de most írok, hogy megelőzzük a következő gyalázatot.

NINCS BENNE SEMMI KÖLTŐI KÉP ÉS ESZKÖZ. Művelődni és olvasni kellene, használni tudj ilyeneket és megteljen értelemmel és tartalommal a vers.

2014. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Felhasitom a husod...DDD Ez tetszett benne a legjobban
2014. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Hatásos vers. Tetszik nagyon, még sosem olvastam hasonlót, az meg, hogy 14 éves lány vagy külön érdekessé teszi a verset. Kíváncsi lennék egyéb dolgokra is rólad, mert érdekes személyiség rajzolódik ki előttem a versed alapján.



Azokkal ne foglalkozz, akik a személyedet támadják, mert ostobák, hiszen nem a kérdésre válaszolnak, ráadásul a személyedet támadják, ami a number one a primitív érvek listáján, legalábbis nyugat-európai mércével mérve.

[link]

2014. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vsz tetszett, szeretem az elborult verseket, a 2. vsz-nél az a táskás rész az olyan nem a környezetébe illő, 3. ra megint okés a dolog, bár abba azért nehéz belegondolni, hogy 14 évesen honnan jönnek ezek. :D
2014. máj. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

"Hatásos vers. Tetszik nagyon, még sosem olvastam hasonlót,..."


Egyszerűen nevetséges a válaszod. Összehordasz hetet-havat, hogy jó legyél egy 14 éves lánynál. Beteg sunyi állat vagy.

Konkrétan ez nem tekinthető versnek, mert annyi gyenge a szókincs, nincs benne ahogy írtam költői kép és eszköz. A személye rajtag kívül szerintem senkit nem érdekel, annyi megjegyzéssel, hogy tanulhatna és művelődhetne. A másik, hogy a költészet inkább spirituális, ez pedig egy materiális borzalom. Lélektelen vacak. Magyarul semmi érzelem nincs benne csak barbárság. A gyengébbek kedvéért a költészet arról szó, hogy az embernek érzései vannak és nem fizikai érzésekről van szó. Olvasd el, hogy írt Kosztolányi Senecáról, az regény, de mégis líraibb, mint ez a vacak.

2014. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Igazából én magam is belátom, hogy ez a vers nem lett a legjobb... Mármint nem vagyok biztos benne, hogy tényleg tőlem olvastál e régebben vagy nem, mert a nevem nincs kint, de van pár más versem amire tényleg több időt szántam és több érzelmet vittem bele, ezt igazából 10 perc alatt firkáltam egy magyar óra végén és csak azért tettem ki, mert nem volt jobb dolgom számtech órán...

De ha elhatárolódsz a koromtól és ettől a verstől, ha szeretnéd belinkelhetem azokat, amikre tényleg fordítottam időt.:)

2014. máj. 14. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
XD
2014. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!