Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Zenével szeretnék foglalkozni,...

Zenével szeretnék foglalkozni, Tokyo vagy Dél-Koreában, ez lehetséges lenne számomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok,én egy 15 éves lány vagyok,aki zongorázott 2 évet és énekkarba jártam.Nagyon jól ment a zongora és a hangom is jó,de én újra szeretném ezt kezdeni lehetséges ez,tokyoi,vagy valamelyik seouli egyetemen?Vagy mondanátok nekem egyetemeket ? Nagyon,nagyon hálás lennék.És én ezt nagyon komolyan gondoltam!És örülnék,ha értelmes válaszokat kapnék,értelmes emberektől!ÉS CSAK TOKYOI,VAGY SEOULI EGYETEMET MONDJATOK,AMI ZENÉVEL ÉS ÉNEKLÉSSEL FOGLALKOZIK.KÖSZÖNÖM.

2014. máj. 31. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok "ÉS" ért xD
2014. máj. 31. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, hát japán nyelvet tanuld meg jól és az évek során járj énektanárhoz , zene tanárhoz ha a zongora továbbra is érdekel.


beszélj nagyon jól japánul és angolul, nem tudom tokyo-ba milyen egyetemek vannak, todai-t ismerem, de ott nem tudom van-e ének-zene szak


de én azt mondom neked hogy először diplomázz le Magyarországon mert japánba kicsit keményebbek a követelmények. amint megvan utána szerintem simán mehetsz japánba vagy dél-koreába.


ez csak mind azon múlik hogy te tényleg ezt szeretnéd csinálni

2014. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oh.. nagyon szépen köszönöm és elszántan fogok gyakorolni :)
2014. jún. 1. 13:32
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha már megvan a diplomán,akkor hogyan tovább a kijutásért ?
2014. jún. 1. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
hát pénz az mindenképp kell nyílván :D meg hát hogy legyen ott hol laknod, meg mondjuk munka a suli mellett
2014. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!