Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért tűnik öregnek a képen a...

Miért tűnik öregnek a képen a lány?

Figyelt kérdés

[link]

szerintem öregnek tűnik a lány... hol javítsak? -akril, vászon (30x20 cm), 15/l :)



2014. jún. 1. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz teljesen laikus vagyok festészet terén, de szerintem túl hangsúlyosak a nevetőráncai, és ettől megereszkedettnek látszik az arca. :)
2014. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a durva kontraszt az arc két fele között se tesz jót neki.
2014. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyaka a 90 éves dédimére emlékeztet, az övén lóg a megereszkedett bőr - talán árnyékolásnak szántad, de számomra nem olyan hatást kelt. Illetve a szemei is mintha táskásak lennének, én inkább sötétítettem volna kicsit alatta, mintsem hogy behúzzam a karikák vonalát.
2014. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de a ló egész jól sikerült. :)
2014. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A ló tényleg jó, de az arca olyan, mintha valaki más mázolta volna rá. Valahogy így XD [link]

És szerintem a karja is furán áll

2014. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos a ló feje sem tökéletes,de a nő feje sok ponton nem jó. Az arc egyik fele térben akar lenni,miközben a másik nem igazán. Ami miatt öreg az részben a nyak,de a kis szemek és a túl magas homlok is ráerősít. A kar sincs jó helyen így elsőre. A homloknál az is gond,hogy nincs íve,ezt a fénnyel még jobban kihangsúlyozod, már pedig felül ívesebb illetve a szemöldökcsont környékén is.
2014. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apró szem keskeny száj, vastag nyak, ezektől nagymamás.

Az orr hegyére jöhetne csúcsfény, hogy előrébb ugorjon, illetve kellene még árnyékolás, mert így lapos is az arc (a nyak is helyre állna, ha mélyebb árnyékot kapna). A kar meg nagyon lent van, már majdnem olyan, mintha fentről karolná át a lovat, csak lenne még egy könyöke. :) Próbáld odaképzelni a vállat, vagy nézd meg tükörben, mennyivel magasabbra kerül (kb. orr vonalába). A haj is kicsit paróka szerű.

A ló viszont nagyon jó lett, de a színéből tennék a háttérbe (kar mögé), mert így olyan, mintha csak a feje lenne ott. Ahhoz túlságosan szemben van, hogy a néző elhiggye, a teste a lány mögé fordul.

2014. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!