Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság miért érzi magát sok...

Manapság miért érzi magát sok húszas éveiben járó lány öregnek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor olvasom is, meg vissza is hallom, hogy fiatal lányok panaszkodnak, hogy ők már mennyire öregek. Régebben szerintem nem volt annyira jellemző ez a viselkedés. Ha már 25 évesen is azt érzik, hogy öregek, mi lesz ezekkel a lányokkal 40-50 éves korukban?
2011. márc. 4. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, de már nem értem a fiatalokat. Férjem van, és gyereket várok, akit terveztünk :) Nem járunk bulizni, inkább csak főzőcskézek otthon, rendezem a kertet.

Akkor most már én is öregnek számítok?

2011. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 20 vagyok, de kb 16-nak érzem magam :S És mindig annyinak is néznek
2011. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiért a 14 évesek azt hiszik, az ő vállukat nyomja a világ minden fájdalma.
2011. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt inkább azok mondják akiknek nincs párjuk, vagy gyerekük.


De amúgy ez jó kérdés, mert nekem is néha eszembe szokott jutni, hogy "bezzeg XY már itt tart". Mert folyton hallom, hogy a volt oszt-társaimat eljegyzik, férjhez mentek, gyereket szültek, és ezért lemaradottnak érzem magam hozzájuk képest. Persze tudom ez nem így van, meg ez csak mikor nagyon nincs mit csinálnom, akkor jut eszembe.


22/L

2011. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sokszor hallottam már ezt, de nekem sokszor úgy tűnik, mintha valójában tetszene nekik, és persze fiataloknak érzik magukat, csak ez olyasmi mint az időseknél az, hogy akkor is "fáj a lábamot" hangoztatnak, amikor nem fáj. Aki ennyi idősen úgy érzi, hogy nem ott tart az életében, ahogy ő azt eltervezte, az mintha magyarázkodna ezzel, elütné valahogy a dolgot, nehogy valaki komolyan felhozza ezt nekik. Aki pedig már "révbe ért" az olyan hangsúllyal mondogatja, hogy na bezzeg a többi fiatal ilyen meg olyan, de ő bezzeg...

Persze az is lehet, hogy valaki visszasírja a régebbi "gondtalan" éveit, és azzal, hogy "rájött" miben is áll az önálló felnőtt élet, ő már sokat öregedett, sokan meg csak viccelődnek ezzel.

2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiatalosabb vagyok a koromnál pozitív értelemben. Nem egészen úgy terveztem, hogy 27 évesen itt fogok még tartani, de egyáltalán nem bánom. Nekem tizenévesen és a húszas éveim elején nem volt lehetőségem rendesen kiélni magam, és úgy vagyok vele inkább most tegyem meg, minthogy később egy megkeseredett hisztis nő váljon belőlem. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem tudok felelősségteljesen viselkedni. Csak szeretek élni.
2011. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!