Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Blogot indítani, hogy megismer...

Blogot indítani, hogy megismerjék az írásaimat?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elérni, hogy sokan rátaláljanak az írásaimra és olvassák?

Blogot indítsak?

HOL indít az ember blogot, hogy rátaláljon sok ember (nem az ismerőseim, hanem a neten szörfözgetők)?


Előre is köszönöm a segítséget.



2014. jún. 6. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel nagyon vigyázz. Ami egyszer megjelent blogon, máshol majd nem fogod tudni publikáltatni (még ingyen sem). Én is megjártam egy írásommal.

Egyébként Amatőr Írók klubja, facebookon is csinálhatsz egy oldalt az írásaidnak, vagy pl. [link] , érdemes neten nézelődni, de biztosat nem tudok ajánlani.

2014. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy népszerű blogot készíteni nem egyszerű feladat. Mivel sok blog van, ha nem népszerűsíted nem fog rátalálni senki, és csak nagyon kevesen fognak visszatérni olvasni. Most épp egy blogos-projekten dolgozom, itt olvashatsz róla: [link]
2014. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!