Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ilyen rajztudással, próbálkozh...

Ilyen rajztudással, próbálkozhatnák utcai porté rajzolással?

Figyelt kérdés

Először is lehet-e nekem? 14/l :)

Itt van pár rajzom:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]



#fiatal #rajz #portré #utcai portré rajzolás
2014. jún. 7. 22:08
 1/9 anonim válasza:
45%
Ez ez.. ez gyönyörű! Kérdező, baromi tehetséges vagy! :)
2014. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni mindennel lehet.
2014. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Te rajzolásra születtél:)
2014. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy. Próbálkozni lehet. Teszteld magad hogy mennyire vagy képes élő modell után élethű rajzot készíteni. Utcai portrénál a rá fordított idő is fontos. Jobb ha gyorsabb vagy, mert könnyen fáradnak a modellek. Sokan ott véreznek el utcai portréban hogy otthon fotók alapján készítenek portrékat és nem élő modellről. A fotó egy pillanatot örökít meg a modell életéből és azt az elkapott pillanatot másolja le a rajzoló. Ha az utcán rajzolsz ott borulhat történet, hogy a modellek arckifejezése , tekintete és az egész mimikája folyamatosan változhat. Tehát lehet hogy nem fog passzolni a lerajzolt szemének az állása a lerajzolt szájának az állásához. Könnyen benne lehet a pakliban hogy az ismerősei azt mondják hogy "Ilyen a szád és hasonlít a szemed és az orrod, meg a hajad is, de mégsem hasonlít rád ez a kép" Ez akkor van például ha unatkozó a tekintete amikor rajzolod, de a száját amikor rajzolod már mosolyog. A arcát amikor árnyékolod komoly.....és az egész olyankor nem is hasonlít a modellre mert a mimikáját nem sikerül elkapni. Ezért nem lehet megállapítani fotóról készült rajzokról hogy jó lennél -e utcai művésznek. Amúgy fiatal vagy. Ha van kedved hozzá próbáld ki!
2014. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is, mint a 4-es. Járj valahová, szakkörbe, ahol élő modell után rajzolhatsz. Egészen más, mint fotóról.
2014. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felőlem! Tőlem aztán nyugodtan! Amúgy, viccet félre téve, jól rajzolsz szerintem. Próbáld ki, ha meg nem megy, akkor vagy "gyúrjál rá", vagy pedig foglalkozz továbbra is arcokkal, vagy mittomén, amivel akarsz!:D
2014. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de nem a rajztehetséged miatt, mert az megvan gyönyörűen rajzolsz. Hanem azért mert ennyi idősen elvileg nem dolgozhatsz, nem folytathatsz kereső tevékenységet. Ha utcán akarsz rajzolni ahhoz minimum adószám (nem adóazonosító) és számlatömb kell, legalább az ellenőrök miatt akik az ilyen helyeket ahol erre lehetőség van előszeretettel látogatják. Adószámot ami a számlaadáshoz kell és nem azonos az adóazonosítóval lehet igényelni az önálló tevékenységhez, de szerintem nem fogsz kapni 18 alatt.

Amúgy ha 14 évesen így rajzolsz ragadj meg minden lehetőséget a tehetséged fejlesztésére.

2014. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezek nagyon szépek, tehetséges vagy! De sajnos élő modell nehezebb mint a "másolás a képről". Egyébként megér egy próbát az utcai potré rajzzal! :)
2014. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Simán!qrva jók a rajzaid!Igazi tehetség vagy!
2014. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!