Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudok eljutni innen ide...

Damu kérdése:

Hogy tudok eljutni innen ide Párizs Charles de Gaulle (Terminál 2D) - ibis budget Paris Porte De Montmartre?

Figyelt kérdés

Diákbarát megoldásokat osszatok meg velem, ha tudtok.

Például 6napos bérletet hogy, hol és mennyiért tudom elintézni?



2013. okt. 14. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Google térkép.

Beállítod a kiindulási és a célállomást, rákattintasz a busz ikonra, és kiválasztod a neked tetsző megoldást.

Ha ezzel készen vagy, rákattintasz a felkínált közösségi közlekedős cég linkjére, és megnézed milyen jegytípusok vannak.

2013. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

RER B vagy busz jon be a repterrol Parizs fele, a porte de montmartre pedig a Garibaldi metromegallo kozeleben van ami a 13as metro.


6napos berlet nincs csak 7napos es hetfo-vasarnap ervenyes, navigo kartyanak hivjak, navigo decouvert-et kell kerni, es kell hozza fenykep is.

Ha otzonasat veszel egy hetre az kb 33 euro, azzal a repter be-ki is megvan mert CDG az 5. zona.

2013. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ide foglaltam én is szállást, de most utólag nézem, hogy eléggé leírták a környéket. Késő éjjel érnék oda. Vállalható tapasztalataid szerint? Milyen a környék éjjel?

2014. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!