Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mik azok a jelképek amiket...

Mik azok a jelképek amiket véletlenül esélyes hogy lerajzolok? XD (és nem tudom hogy jelentenek valamit amitől kínos szitukba kerülhetek)

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg ilyet rajzolok, a múltkor rajzoltam egy rózsaszín háromszöget és azt hitték meleg vagyok:D

Rajzoltam már olyan jelképet is ami állítólag a sátánizmus jelképe.

Már félek rajzolni:D

Tudtok ilyen gyakori jelképeket mondani? Amik nem túl bonyulutak mégis ha az ember nem ismeri a jelentésüket kínos szituációkba kerülhet?

Előre is köszönöm.



2014. jún. 8. 12:06
 1/3 Prym ***** válasza:

hány éves vagy?

horogkereszt (mondjuk ezt elég nehéz lenne véletlenül)

vöröscsillag (ezt már könnyebb)

majd gondolkodok még, de most teljesen a töri hatása alatt állok :D

2014. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Millió és egy van, a legbiztosabb, ha semmiféle háromszöget nem rajzolsz. (Majdnem minden elrendezésnek és színnek van jelentése. Ha más nem, a náci haláltáborokban a megkülönböztető jelzés volt.) Ugyanígy a Dávid-csillagot se (két egymásba fordított háromszög).

Férfi-nő szimbólumokkal is csínján, néha érdekes szituációkat tud szülni.

Ott van még az alkímiai szimbólumtár, ha valaki ért hozzá, azzal is gondok lehetnek, bár ez ritka. Valószínűleg ezzel fognak a legkevésbé piszkálni. :)

2014. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

huh köszi :) azért párat tudok ám :D

15 éves vagyok egyébként.

2014. jún. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!