Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészibb rajzoláshoz milyen...

Művészibb rajzoláshoz milyen márkájú színes ceruzát ajánlotok, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Grafittal,rotringgal jól bánok,de szeretnék színes ceruzát is alkalmazni a rajzaimhoz.

#színes-ceruza
2014. jún. 11. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha kapsz valaszt kerlek ertesits mert ez engem is erdekel.


(en egyet tudok, de az azt hiszem eleg draga: faber castel)

2014. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Faber Castel kimondottan jó, és szerintem megéri inkább kicsit spórolni és ezt venni, mert minden más ugyan olcsóbb, de se rajzolni nem lehet vele szépen, se nem tart semeddig, ez meg nem kopik gyorsan és nem is tördelözik össze (ha nem ejted le öket)
2014. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én is ezt a márkát ajánlom, nagyon jó. Én szerencsésen kifogtam egy akciót(3 éve és azóta még tartanak a ceruzák), nézelődj Te is, hátha szerencséd lesz :)
2014. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van más márka is. Igazából szerintem amire érdemes figyelni,hogy darabonként is kapható legyen.

Nem vagyok nagy ceruzás,de ez kicsit segít átlátni a helyzetet.

[link]

2014. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Prismacolort nagyon dicsérik, de itthon sajnos nem lehet kapni és az ára is húzós. Faber Castell egy elérhető minőség szerintem.
2014. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És a Derwent is nagyon jó. Az Artists-ja 120 féle színben gyártott, db-ra is lehet venni. Én a 72 színű készletet vettem 16.000.-ért. Nem rossz ár. Darabra olyan 300.- körül van.
2014. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Müllerekben lehet venni Faber Castell készletet megfizethető áron. A 24 db-os készlet 1500 ft, de akcióban akár olcsóbb is.
2014. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DDraw válasza:

Sajnos az olcsó ceruzákkal sose fogsz tudni olyan minőségű rajzot csinálni mint a "nagyok". Sajnos muszáj áldozni rá egy kicsit. Sok nemzetközi lista készül internetes szavazások alapján.A dobogós helyezettek általában az alábbi termékek közül kerülnek ki:

Faber-Castell Polychromos színes ceruzák

Derwent Coloursoft színes ceruzák

Sanford Prismacolor Premier színes ceruzák

Caran d’Ache Luminance színes ceruzák

Szerintem ha ezek közül választasz a ceruzán már nem fog múlni a rajzod minősége :). Viszotn nagyon más technikát igényelnek, mint a grafit, erre figyelni kell.

2015. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!