Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszenek a festményeim?

Hogy tetszenek a festményeim?

Figyelt kérdés

fenyves akril, farost : [link]


Hósapka akril farost

[link]


ez egy Mondrian féle, geometrikus nonfigurativ festmény komplekt, akril, vászon:


[link]



2014. jún. 20. 14:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szépek, de a 3. nem tetszik.
2014. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő gyönyörű, a harmadik viszont nem tetszik, az ilyesfajta művészetet nem tudom értékelni.
2014. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A hegyvidéket ábrázoló képek nagyon szépek, és hangulatosak. Nagyon jól ábrázoltak a havas hegytetők, és az erdőségek színösszeállításához is jó érzék kell. Amin még kicsit lehetne csiszolni az a víztükör. Kicsit olyan, mintha nem lenne csakugyan vízszintes (főleg a második képen)
2014. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sajnos arért nemsikerül a viztükör,vagy a térábrázolás, mert ezek az első festményeim, nem gyakoroltam, nem tanultam festészetet, csakugy rámjött hogy alkotni akarok.

Egyébbként nagyon jólesik amiket irtatok, köszi.

2014. jún. 20. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne jobban foglalkoznod ezzel, mármint hogy akár tanulni is ezt, mert ha te nem tanultál és nem gyakoroltál festeni, akkor nagyon tehetséges vagy. A víztükörben igaza van az előttem szólónak, ennek ellenére nekem annyira tetszik az első két festményed, hogy akár a lakásomba is kiraknám.
2014. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ezt nagyon jó olvasni, már készül a negyedik majd feltöltöm ha kész lesz :)
2014. jún. 20. 22:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos én vagyok hülye, de a harmadikban van valami. Jó kép.

A harmadik kép miatt foglalkozhatnál ólomüveggel, lenne hozzá érzéked. Egy barátom indít tanfolyamokat: [link]

2014. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
a ragasztó csíkot azért szedd le! És ha komolyan akarsz ezzel foglalkozni inkább látvány után dolgozz! ha úgy is sikerül akkor vagy ügyes! majd azokat is mutasd meg ám nekünk :)
2014. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az első: Wáóóó... Nagyon szép.
2014. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetséges vagy!!!!Nekem tetszik mind a három!:)
2014. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!