Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az emberek ennyire nem tudják...

Az emberek ennyire nem tudják kifejezni a véleményüket, vagy hazudnak?

Figyelt kérdés
Az én írásaimra mindig ilyen rövid válaszokat kapok, hogy "jó lett" " nekem bejön" "jól fogalmazol". Ennyit érdemelnék tényleg?
2014. jún. 23. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem érdekli annyira őket az írásod. Egyetemre jelentkezésnél is csak annyit tudsz meg, ha volt beadandó feladat, hogy "megfelelt" vagy "nem felelt meg". Nem indokolják meg, nincs rá kapacitás. De ha nagyon kíváncsi vagy, akkor te magad is rákérdezhetsz a konkrétumokra.


Pl.: szerintetek nem túl vontatott?/mit gondoltok a ritmusáról?/eléggé kidolgoztam a karaktereket, vagy nem? mi hiányzik belőlük?/nagyon erőlködik a stílus, vagy szép úgy, ahogy van?


Ha kicsit bővebben kérdezel, akkor több esély van arra, hogy beindítod a fantáziájukat, és maguktól is kerek mondatokban fognak válaszolni, mintegy szakértőként tekintve magukra.

2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól is függ, hogy milyen témában írtál, hova töltöd fel, mennyire hosszú. Küldd el nekem privátban, szívesen elolvasom és rendes kritikát adok rá. :)
2014. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!