Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen az újabb két festményem...

Milyen az újabb két festményem? Plusz a múltkoriak.

Figyelt kérdés

Parasztház: [link]


erdőszél, már bekereteztem: [link]


Múltkoriak: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..



#festmény #festményem
2014. jún. 28. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszenek, bár nem vagyok szakértő.
2014. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A másodikra nem kellett volna ráfesteni, hogy 2014, szerintem az csúnyítja. Amúgy szépek.
2014. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A lombos fákat nagyon jól fested, de a kopaszakat már nem annyira. Eléggé olyan, mint amikor az ovisok ugyanazt a vonalat ötszázszor átfestik, azt követve szétmázolják a festéket, ezzel vastaggá, és lapossá téve a vonalakat. Ne tedd ezt, a fák vékony ágai is nagyon vastagok lettek, ügyelj arra, hogy fraktálszerűen egyre vékonyabb ágakat fess, amik maguk is elvékonyodtak, és ne nyomd rá az ecsetet, minél vékonyabb ágat akarsz, annál kevésbé. Van egy olyan fa is, aminek a vékonyabb ágakból nála sokkal vastagabbak jönnek ki. Egyébként az első festményed, meg az az előtti kettő nagyon jó lett, csak így tovább! :)
2014. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

sajnos nincs meg hozzá a megfelelő ecsetkészletem, de igyekszem majd beszerezni jobbakat.

Köszönöm :)

2014. jún. 28. 14:44
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen ecsettel meg lehet csinálni, amit mondtam. Aki tud, az bármilyen ecsettel tud, és szerintem te tudsz :)
2014. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A parasztházasnál a ház rendkívül ronda lett, anélkül egész jó lenne. A másodiknál már jobb az összhatás, de nem egy remekmű.

A régebbiek sokkal jobbak.

2014. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egyetértek a ház szerintem is borzalmasan sikerült
2014. jún. 28. 15:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mondtam már, szedd le a ragasztót, arra nem festünk. És látvány után dolgozz! ezek nem jók.
2014. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú, a ragasztót én sem vettem észre, azt tényleg le kéne szedni :)
2014. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a multkoriakat is nezten (meg mikor kitetted), es szerintem nagyon tehetseges vagy. DE mintha ezzel az erdo szeli fas fologgal nem toltottel volna el kello idot, kicsit osszecsapottnak latszik, a kidolgozatlansag miatt (de ezt mar elottem megirtak). A haziko nekem valahogy nem illik a kepbe, valahogy elcsuszott, de lesz ez meg jobb ;)


A viztukrod javult egy kicsit, es ezek a fak *.* ... Tanits mester! Nekem sose lettek ilyen szepek :)

2014. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!