Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik a festményem?...

Hogy tetszik a festményem? Akrill, vászon,35x35cm


2014. jan. 10. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A dadaizmus érződik a stílusodon.
2014. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez sokkal jobban tetszik mint az előző! :)
2014. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most nem tölti be,de volt egy barnás pirosas tál és benne pár gyümölcs ami nagyon hasonló színnel volt megoldva. Javaslom,hogy nagyobb eltérés legyen a tál és a gyümölcsök színe között.
2014. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Hány éves vagy, és hány éve foglalkozol festéssel?


Látom ez csendélet. Ez szebb, mint az előbbi.

2014. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

17,f

nemfoglalkozom festéssel, csak vettem egy készlet festéket készitettem 2 vakkeretet és festettem két képet, azelőtt soha

2014. jan. 11. 20:41
 6/12 anonim válasza:
szerintem túl egyhangú és élettelen... és én más témát választanék ez túl rajzórai feladatnak tűnik...de ne add fel ha már belekezdtél :D 16/l
2014. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

LOL Dadaizmus XD


Szóval a körgeometriát a kancsón még kéne csiszolni. A rövidülés az nem ilye, a szélek nem hegyesek.

[link]


A textúráid tök egyformák... kicsit csiszolj rajta:

[link]


Ugyebár a reflexszínek:

[link]


EGyébként jól tolod, csak így tovább

2014. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem fessél és fessél szabadon mert ha ezzel tudod kifejezni a te képi világod az érzéseidet akkor ha valamely iskola követője leszel az behatárol.Olyan ez mint a versírás,míg a belülről jövő gondolataidat veted papírra addig friss forrásvízként tör fel,de ha elkezded számolni a verslábakat akkor csak földön járó maradsz.
2014. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató szavakat, még hálásabb vagyok hogy kifejtettétek mire ügyeljek jobban, hogy például a körgeometriát tényleg nagyon elszurtam, de volna mé egy kérdésem milyenek azok a reflexszinek, és ugy általában lenne valaki olyan szíves és elmagyarázná nekem ezt: [link]
2014. febr. 1. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyasminek képzeld el,mint a tükröződést,csak nem annyira konkrétak a formák.

Egyébként magad is könnyen megfigyelheted. Ott látszik nagyon,mikor pl van egy tárgynak egy árnyékban lévő oldala és hozzá közel egy másik tárgy oldala,ami viszont fényt kap. Az első tárgy árnyékos felén észre fogod venni,hogy nem teljesen sötét,mert a szomszédos tárgy fényes feléről visszaverődő fény megvilágítja.

Természetesen ezek a dolgok függenek a fény intenzitásától és a tárgyak fényvisszaverő képességétől.

2014. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!