Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Zeneiskolában érdemes megtanul...

Zeneiskolában érdemes megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy zenesuliban nem lehet, mert nem arról szól és csak klasszikus darabokat játszanak, nem olyat, amilyet én szeretnék. Mge vannak vizsgák. Ezt értem, nem probléma, szabadidőmben tudnék mást játszani. Viszont. Miylen egy felvételi? Érdemes elkezdenem már? Magántanárral az a baj, hogy akkor nem tudok fellépni. Meg drágább. Tapasztalatok, vélemények?

A segítséget előre is köszönöm!

15/L



2014. júl. 14. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A zeneiskola tökéletesen megtanít az alapokra, utána könnyű lesz szinte bármit eljátszani elegendő gyakorlással.
2014. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A zeneiskolában klasszikus gitáron kell majd játszanod, ami kezdésnek jó mert puhábbak a húrok, de az akusztikuson meg az elektromoson acélhúrok vannak amit meg kell szokni. Én amúgy teljesen autodidakta módon tanultam meg gitározni, tele van az internet oktatóanyaggal és tabulatúrával.

[link]

2014. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is zenesuliba jarok, nalunk van jazz tanszak is. Igaz en rockot jatszok fokent, de elektromoson tanulok. Szoval olyan zenesuliba erdemes ahol nemvcsak klasszikus van hanem jazz is.
2014. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vad-Ász ***** válasza:

Én 13-éves koromban akartam elkezdeni zenesuliban gitározni de nem vettek fel,mert nem volt jó hangom énekelni(gőzöm sincs mi köze volt az éneklésnek a gityózához),meg nem tudtam egy dalt elénekelni.

-------

Most 16 éves koromban meg már gitározom az internet segítségével ZENESULI NÉLKÜL.

igaz nehezebb igy , hogy nincs tanár,de meg lehet tanulni.

ugy 9 hónapja gityózom és az alapokat tudom :)

16/F

2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!