Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Zeneiskolában érdemes megtanulni gitározni?

Azt olvastam, hogy zenesuliban nem lehet, mert nem arról szól és csak klasszikus darabokat játszanak, nem olyat, amilyet én szeretnék. Mge vannak vizsgák. Ezt értem, nem probléma, szabadidőmben tudnék mást játszani. Viszont. Miylen egy felvételi? Érdemes elkezdenem már? Magántanárral az a baj, hogy akkor nem tudok fellépni. Meg drágább. Tapasztalatok, vélemények?

A segítséget előre is köszönöm!

15/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, zeneiskola

2014. júl. 14. 22:09  Privát üzenet  

A válaszok
A zeneiskola tökéletesen megtanít az alapokra, utána könnyű lesz szinte bármit eljátszani elegendő gyakorlással.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. júl. 14. 22:21 Privát üzenet

A zeneiskolában klasszikus gitáron kell majd játszanod, ami kezdésnek jó mert puhábbak a húrok, de az akusztikuson meg az elektromoson acélhúrok vannak amit meg kell szokni. Én amúgy teljesen autodidakta módon tanultam meg gitározni, tele van az internet oktatóanyaggal és tabulatúrával.

[link]

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. júl. 14. 22:29 Privát üzenet
En is zenesuliba jarok, nalunk van jazz tanszak is. Igaz en rockot jatszok fokent, de elektromoson tanulok. Szoval olyan zenesuliba erdemes ahol nemvcsak klasszikus van hanem jazz is.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. júl. 16. 22:00 Privát üzenet
Vad-Ász nevű felhasználó válasza:

Én 13-éves koromban akartam elkezdeni zenesuliban gitározni de nem vettek fel,mert nem volt jó hangom énekelni(gőzöm sincs mi köze volt az éneklésnek a gityózához),meg nem tudtam egy dalt elénekelni.

-------

Most 16 éves koromban meg már gitározom az internet segítségével ZENESULI NÉLKÜL.

igaz nehezebb igy , hogy nincs tanár,de meg lehet tanulni.

ugy 9 hónapja gityózom és az alapokat tudom :)

16/F

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. júl. 16. 22:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes bele kezdenem egy regény megírásába?
Egy dokumentumból könyvet szeretnék csinálni, hogy milyen fajta papírra érdemes kinyomtatni, hogy az tartós legyen, és ne gyűrődjön?
Melyik könyvekből, oldalakról érdemes tipográfiát tanulni?
Mivel érdemes gumiabroncsot darabolni?
Szerintetek érdemes továbbfejleszteni a rajztudásom?
Melyik gitárt érdemes venni, ha a lányom most kezdi a zeneiskolában tanulni? Koncertgitárt nejlon húrokkal 4/4 menzúrával vagy western gitárt acél húrokkal,20 érintővel?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!