Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes bele kezdenem egy...

Érdemes bele kezdenem egy regény megírásába?

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista vagyok, és talán ez lesz az utolsó igazán szabad nyaram. Sokat rajzolok, az utóbbi időben pedig fantasy témában kezdtem el alkotni. Arra gondoltam, hogy kialakítok egy egyedi világot, ekkor jutott eszembe, hogy megírhatnám a történeteket és egyben illusztrálhatnám is. Gimiben jól ment a fogalmazás, és már meg vannak a fejemben a főbb karakterek vázlatai, meg az alapsztori. Először talán novellákban kéne írnom, aztán ezeket összetenni, hogy elég komplex legyen, ne faék egyszer.

2014. jún. 14. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Én is elkezdtem már több regényt, csak valami miatt sosem fejezem be őket.

Egy tanács: írj, írj és írj, aztán szerkessz és szerkessz. Először mindent le kell írni, a rendezés, a formaság ráér később.

2014. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan kezdj bele ;) Ha meg nem megy, nem érzed, hogy jó, akkor javíthatsz rajta, de abba is hagyhatod. Nyugodtan kezdd el.
2014. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Persze, kezdj bele.:)

Sok szerencsét.

2014. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!