Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetováltatni fogok. Viszont...

Bellatrix:3 kérdése:

Tetováltatni fogok. Viszont az a gond, hogy nem tudom milyen szövegtípust válasszak. Ehhez kérném a segítségeteket. Linkelnétek néhány érdekes, de olvasható típust?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy 20 év múlva is aktuális lesz?
2014. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sándorjános ***** válasza:
100%
Olvass tipográfiáról, vagy írd be, hogy calligraphy googlebe. Különben tölts le betűtípusokat "free fonts" címszó alatti oldalakról a gépedre, másolgasd azokat. Egy jótanács: A kliensnek mindig igaza van, de sosincs érzéke a betűtípusokhoz, próbálj hatni rá és a fraktúr, giccses törtszárú betűket, nagyon cicomás betűket kerüld!!!!!!
2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
44%
rajtad lesz egy életen át szerintem saját ötlet alapján válaszd ki:)
2014. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van sok, ki is tudod őket próbálni saját szöveggel. Írd be google-be hogy font types.

2014. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segító válaszokat. :) Biztosan aktuális lesz húsz év múlva is. Azért szeretném magamra varratni. A saját tervezésen is gondolkodtam ám, csak még nincs meg a tökéletes betütípus...az meg elég fontos. Ha szép míves, akkor is olvasható kéne legyen.
2014. júl. 19. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] ezt ajánlom!
2014. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)
2014. júl. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!