Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez milyen technika? Azt tudom...

Ez milyen technika? Azt tudom hogy nem művészet, ezek betanult festmények. Segítesz?

Figyelt kérdés

Utcán szoktak kintlenni , festegetni ilyen képeket, nem tudnak csak kb 10 db viszont gyönyörű képet festeni a kezükkel vagy vmi eszközzel.


itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=HhXtr9LU5Iw


milyen festékkel és mire fest ebben a videóban a gyerek?

melyik ez a technika, én el tudnám e sajátítani, (kézügyesség megvan)



2014. júl. 20. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

a festék elég ragacsosnak tűnik ahhoz hogy azt mondjam olaj vagy akril, amire fest meg valszeg farost, vagy vastagabb (pl akvarell) lap.



mint irod ezek betanult képek, szal elsajátitani el tudod, csak rengeteg idő és türelem kell hozzá, nah meg persze az hogy a részletekben meglásd a nagy egészet

2014. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszerű vegyes technika. egyébként csak (festő)kést ,kerítésfestő ecsetet és egyéb ecseteket használ a srác. Én személy szerint falfestéket használnék hozzá vastagabb akril- vagy akvarellpapírra. Nem nagy kunszt,sokat kell azért gyakorolni h meglegyen a kívánt hatás.
2014. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!