Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok, jó irányba...

Mit gondoltok, jó irányba haladok?

Figyelt kérdés

Bal oldalon az első, jobb oldalon pedig a hetedik portré próbálkozásom láthatjátok. Mivel nem tanultam rajzolni, kb fogalmam sincs mit csinálok csak húzom a vonalakat ahogy az nekem tetszik.. Tehát építő jellegű kritikát szívesen fogadom!:D


[link]


2014. júl. 27. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó irányba! :D

összképre tetszik a jobb oldali rajz, főleg az árnyékolás, hogy ilyen bátran használtál éles vonalakat


pár rész viszont 'furcsa' rajta elsősorban pl. füle, halánték rész, meg az orra

és azokat a párducminta dolgok az arcán :D

2014. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit még csiszolnod kell a tónusozásodon. Arra figyelj, hogy az arc valójában háromdimenziós, és a úgy kell tónusoznod, hogy követed a formákat. Vegyük például a füleket! Nem lehet ilyen "éles" a sötét tónusok széle, hiszen a fülekben domborulatok vannak. A kidomborodó részek szép fokozatosan válnak világosabbá, a homorúak pedig sötétebbé. A te rajzodon ilyen nincs, nem kelt 3d-s hatást, hanem olyan, mintha a füle egy kivágott papír lenne, amire rárajzoltak pár beszínezett síkidomot. Egyébként nagyon sokat fejlődtél! Csak így tovább! Mennyi idő telte el a két rajzod elkészülése között? :)
2014. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kb 1 év.. de közben mást nem rajzoltam csak a hat portrét. melózok. sokat:D

köszi a tippeket!:)

2014. júl. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!