Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fantasy könyvírók vannak akik...

Fantasy könyvírók vannak akik szívesen beszélnének a könyvírásról? (priviben)

Figyelt kérdés
Már régóta írok, vannak tapasztalataim viszont még nagyon sokat kell tanulnom, ezért próbálok olyanokat keresni akik hasonló korosztályban mint én (16 év) beszélgetnének velem ilyesmikről mert az interneten hiába keresgélek, már sok mindent találtam de szerintem az lenne a legjobb ha itt is megpróbálom. Amúgy csak azért is mert nincs senki akinek úgy elmondhatnám, hogy meg is értené amit mondok mert érdekli és nem pedig csak meghallgatja... köszi :D

2014. aug. 5. 20:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én is régóta írok, szinte csak fantasy témában, ezt tekintem a fő hobbimnak. Szívesen cserélnék veled eszmét a tapasztalatokról. 16 vagyok, mint te. :)
2014. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lassan 17 leszek, habár én animációs filmeket tervezek, nem könyveket. Azonban a történeteket én írom hozzá. A projektjeim többsége fantasy, kisebb része horror fantázia elemekkel.
2014. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ha még mindig szeretnél beszélni, akkor én szívesen beszélgetek veled! 16 leszek és már írok egy ideje. Fantasyt és mást is. Ha gondolod, írj! :)
2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!