Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Úgy is készíthetek Triptichont...

Úgy is készíthetek Triptichont, hogy a képek más eszközzel, illetve stílusban készülnek?

Figyelt kérdés
A három kép egy személyről készülne. Arra gondoltam, hogy az egyik kép grafittal, a másik olajkrétával, a harmadik meg megint csak másik eszközzel készülne.

#rajz #művészet #triptichon
2014. aug. 12. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha a három képet valami a szerző személyén kívül összefogja, akkor triptichon.
2014. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


A kerdesedre a valasz: miert ne?


"A három kép egy személyről készülne. Arra gondoltam, hogy az egyik kép grafittal, a másik olajkrétával, a harmadik meg megint csak másik eszközzel készülne." Sztem ennel tobb kell ahhoz, h triptichonnak lehessen nevezni 3 kepet. Az h ugyanarrol az emberrol keszult -szamomra- nem eleg osszekoto ero. De nem akarlak lebeszelni!


Udv R.

2014. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!