Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 11 éves lány vagyok,6. osztály...

11 éves lány vagyok,6. osztályos és verset keresnék versmondó versenyre. SÜRGŐS! Tudná (l) tok ajánlani? Ha igen a versnek a költőjét és a címét is ír (d) játok le!

Figyelt kérdés

Mindegy milyen témájú a vers, csak ne kicsiknek hanem felsőosztályos vers legyen.

Előre is köszi!


2014. szept. 7. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Arany János Walesi Bárdok?

Engem ez a vers fogott meg általánosban


22/f

2014. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kölcsey Ferenc Huszt! Tuti megnyered 10 evesen ezzel nyertem mar! Sok sikert!:)))
2014. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Radnóti Miklós : Nem tudhatom - szerintem tökéletes vers lenne neked :)
2014. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne válasszatok semmiképpen sem egy 11 éves lány szájába egy felnőtt férfi gondolatait. Hiába jó a vers a vagy hiába jó versmondó a lány, akkor sem lesz az igazi. Próbálkozzatok most élő költökkel az egyedi lesz és értékelhető, attól még hogy kortárs lehet még benne sok mély gondolat. Ajánlom Varró Danit. Lackfit vagy akár női költőket. Jaa és szerintem ti válasszátok ki a verset, mert az nem lesz a tiéd amit más akar veled elmondatni. Vegyél elő egy kötetet és olvasgasd !!!
2014. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nem kell találtam verset. :)
2014. okt. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!