Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok ehhez a kis két...

Mit szóltok ehhez a kis két versszakos soros "vershez"?

Figyelt kérdés

Mindig érted küzdöttem, egy percig sem magamért

Vakon futottam utánad mint Usain Bolt az aranyért

A szerelmed egy csapda volt, zöld mezőn egy szakadék

Te kiosztottál engem és én lettem a maradék


Én belőled tanultam, te belőlem éltél

Persze én mindig ott voltam veled ha féltél

Mint elveszett játékmackó egy non-contact sportban

De hidd el már nem vagyok..nem vagyok..csak voltam


egy lányról írtam akivel nagyon jó barátságba kerültünk..én többet éreztem...egy csókig eljutottunk..én elhittem hogy megvan..ő is elhitette velem, de aztán jött a pofára esés..pedig tényleg mindent megtettem volna érte. Egyébként inkább rap szövegnek szánom, de érdekel a véleményetek :)



2014. szept. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, tetszik!
2014. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is
2014. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yoni03 válasza:
Nagyonjó lett :D
2014. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik! Egyedi és szellemes. Két dolgot javasolnék:


Az első a verssel kapcsolatos. Keresd fel a dokk.hu oldalt, ahol profi költők és irodalmárok bírálnak el amatőr verseket és ide töltsd fel a versedet. Ha ők jónak találják, akkor van hozzá tehetséged.



A másik, amit javaslok pedig az, hogy verset soha ne írj lánynak, vagy ha írsz is, soha ne mutasd meg neki, max. akkor, ha már minden kétséget kizáróan együtt vagytok. Soha ne vallj szerelmet, soha ne gyengülj el, soha ne terítsd szét a lapjaidat és add át az irányítást! Hidd el nekem, tapasztalatból beszélek!

2014. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!