Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fotósok, designerek, grafikuso...

Fotósok, designerek, grafikusok fent vagytok Behance-n?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért szeretitek, mi a véleményetek róla? Én most nézegetem és regisztrálok. Volt már aki ezen keresztül kapott munkát?
2014. szept. 18. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nem és nem is szeretnék. Túl sok ehhez hasonló célra kialakított felület van már az interneten. Ellenben tervbe van véve egy saját weboldal készítése. Tudom, hogy a fotós/grafikus emberek általában buzgómócsing közösségi arcok, akik mindenhol ott vannak, és mindenbe belekotyognak, de nekem erre csak az életben maradáshoz van szükségem, nem ezzel akarok befutni, hanem a festészettel. Régen azt gondoltam, hogy ha az interneten ilyen lehetőségek nyílnak, akkor én ott leszek, merthogy az egy virtuális paradicsom lesz az olyan introvertált mizantrópok számára, mint én vagyok, de nem, mindenki más is rácuppant a dologra. Ha beszállnék, az olyan lenne, mintha tömegsírba temettetném magam.
2014. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy előttem írják, túl sok az ilyesmi felület, a már meglévőket sincs időm frissíteni, leginkább a Facebookos oldalam és a saját weboldalam/blogom frissül, a többire egyszerűen nincs időm. Aki akar így is megtalál és sokkal több munkát sem tudnék vállalni mint amennyi van, szóval nem látom értelmét. :)
2014. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!