Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen márkájú akusztikus...

Haggaimester kérdése:

Milyen márkájú akusztikus gitárral érdemes kezdeni gitározni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyennel, ami nem nagyon rossz, és megengedhetetd magadnak.
2014. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden márkának vannak jobb és kevésbé jó modelljei, így hiába mondana valaki egy márkát, azzal nem sokat érsz.

A fő kérdés inkább az, mennyibe kerül.

Ugyanabból a márkából lehet 40e Ft-os meg többszázezer Ft-os hangszer is.

2014. szept. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem leginkább a márka választást, hogy az ne legyen bovli,szép legyen a hangzása és a későbbiekben se keljen lecserélni. Gondolom ennek a kritériumnak azért nem minden márka felel meg???
2014. szept. 21. 07:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig: nem márkában kell gondolkozni, hanem típusban.

Alacsonyabb árketegóriájú gyártóknak is vannak nagyon jól sikerült gitárjai (max nagyobb szórással), meg nagyobb márkáknak is gagyi förmedvényeik.


Azt még mindig nem írtad le, hogy mennyi pénzt szánnál a dologra, és hogy úgy nagyjából mire is kellene.

2014. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Úgy értem leginkább a márka választást, hogy az ne legyen bovli,szép legyen a hangzása és a későbbiekben se keljen lecserélni. Gondolom ennek a kritériumnak azért nem minden márka felel meg???"


- Nekem van egy Fenderem, amelynem zúg az egyik húrja, és fél év alatt lekopott a festék a nyakán. Pedig az egyik legjobb márka. Nyílván ha nem csak 50 ezret költök rá, akkor nem lenne ilyen.

2014. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet kicsit drága, de én ilyennel kezdtem: [link] Fender CD-60

Azóta már elektromoson nyomom.:D De mondom utólag vissza gondolva lehet tényleg drága volt első gitárnak, de én emlékszem nagyon ragaszkodtam ehez.

2014. szept. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A Fender jó vételnek tűnik :)
2014. okt. 2. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!