Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A fiam festményeinek és...

A fiam festményeinek és grafikáinak szeretnék egy mini kiállítást szervezni, megmutatni a tehetségét. Hogyan kezdjek hozzá? Van olyan intézmény, ahol fiatal tehetségekkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van ilyen, de én nem ott kezdeném el. Ez is csak olyan, mint egy karrier. Volt egy ismerősöm, ő 16-17 éves korában az összes képét becibálta (egyedül, nem anyuka tett alá mindent) művházakba, könyvtárakba és "ideiglenes kiállítás" címén kirakták neki őket. Meg lehetett vásárolni mindet, abból lejött neki havi szinten húsz körül, meg kb ugyanennyi az intézményeknek közvetítési díjként. Az emberek elkezdtek utána kérdezősködni, volt hogy később komplett beltéri falfestésekkel bízták meg (ez viszont már hatjegyű összegeket hozott neki). Felvételizett a képzőművészetire festő-restaurátor szakra, fel is vették. Elvégezte, most kint van valahol Tel-Avivban ha minden igaz. A művészet alapvető lényege az individualitás, ha betolod a srácodat valami OKJ-s sz*rra, azzal nem fog semmit érni. Ha van valakinek külön válasza a kérdés második felére, akkor szerencséd van, szerintem ezek az intézmények/diákkörök/szakkörök nem érnek sokat.
2014. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg ismertek olyan kávéházakat/bárokat ahol szoktak lenni kiállítások,ott is utána lehet kérdezni.Visztek egy kis anyagot mutatóba,ha megfelel a hely stílusának és a főnök rábólint,elég szép kis kiállításokat lehet összehozni.Az én első kiállításom is egy kávézóban volt :)
2014. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, kiindulásnak tökéletes!!!
2014. okt. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!