Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Havasi koncert? Milyen? Voltatok?

Havasi koncert? Milyen? Voltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az idei december hatodikai Havasi koncertre szeretnék eljutni.Úgy tűnik sikerül is mert még 18 éven alatti vagyok és van gyermekkedvezmény. Már annyira be vagyok zsongva tőle, hogy el sem tudom mondani :D Imádom a zenéjét :3 Arra lennék kíváncsi ha valaki volt már közületek koncertjén akkor milyen volt? Hogy érezte magát az illető? Egy élménybeszámolót várnék :3

Köszönöm ;)



2014. okt. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik a kedvenc számod?:)
2014. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.Spring Wind-Cultural Bridge Symphony

2.Voices of Change

3. Drum and Piano


De nincs olyan amit ne szeretnék de ezt a hármat tudnám így kiemelni :) persze ott van még a The Christ Trilogy, The Storm,Rise of the Instruments....stb :D

2014. okt. 29. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha, apukám játszott már vele. Menj el rá. Nekem ismerősöm volt rajta, és azt mondta, hogy nagyon-nagyon élvezte.
2014. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam az elsőn 2012-ben. Hatalmas élmény volt! Idén pedig úgy néz ki, hogy újra csodát láthatok. :)
2014. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!