Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a rajzaimról?

Mi a véleményetek a rajzaimról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


lehet hogy egy kicsit homályosak, bocsi :)



2014. nov. 8. 10:23
 1/8 anonim válasza:
Egy kort ezért írhattál volna :) Hogy tudjuk mihez viszonyítani.
2014. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13L
2014. nov. 8. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdetnek jók. Láthatólag van fantáziád és türelmed is, ezek jó alapot adnak a későbbiekben.

Az árnyékolás még nem az igazi, ahogy az emberrajzok sem. Az utolsó kettőt viszont ettől függetlenül felismertem, már ha az X-faktoros Ricsik ezek. :) Jól elkaptad a vonásaikat, viszont ajánlom, hogy nézz rá még egyszer a képeidre, nézd őket egészben.

Az utolsó előtti rajzon a szemek nagyon ijesztőek, az egyik nagyon elcsúszott, olyan, mintha egy rosszul berakott üvegszem lenne. Több árnyékolás kéne és a hajon javítani, mert az olyan, mintha nem is foglalkoztál volna vele már.


De összességében szerintem jók az alapok.

Ha egy-két évig még folyamatosan rajzolsz és figyelsz mások reakcióira, észrevételeire, akkor nagyon-nagyon jó lehetsz még.

2014. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti az nem Ricsi és tudom hogy az elég rossz lett de az volt az első portré amit rajzoltam :)
2014. nov. 8. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó már egész jó. A többiben is van fantázia, de technikailag gyengébbek. Viszont tehetséges vagy, és fejlődőképes, mert az utolsó rajz már tényleg nagyságrendekkel jobb, mint a többi, bár van benne hiba azért egypár. Én 13 évesen pálcikaembert sem tudtam rajzolni, de azóta már elértem valamilyen szintet. Szerintem belőled egy jó rajzos lesz.
2014. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és ez milyen lett?

[link]

2014. nov. 11. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök jók, de a legjobban tetszik a színes-makimajmos.♥ Neked!
2014. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anatómiailag rémesek, mindazonáltal látni benne spirituszt. Úgy látom, még nem döntötted el, milyen irányba haladj, de az tény, hogy vannak jó kezdeményezések, ötletek technikailag, noha nem feltétlenül használod az eszközöket rendeltetés szerint. Ceruzát ugyebár nem maszatolunk, arra ott a szén. Ettől függetlenül a hideg kiráz azoktól a portréktól; tudom, te nem szándékoztad ezeket a pasikat ilyen eszelősre csinálni, de vérfagyasztó hangulata van mindkét rajznak. Talán az utolsóra ráerősítettél a kontrasztok miatt valami filccel, nem tudom, de az az arc úgy néz ki, mintha mindjárt egybefolyna, aztán egy még bizarrabb vigyort öltene.


Mindenképpen érdekesen rajzolsz, de azért azt is el kell mondani, hogy nem tudod, hogy néz ki egy száj, egy orr, a füle is felcsúszott a jóembernek a halántékára, a másiknak meg leolvadt a fél szeme. Látszik némi térbeliségre törekvés ugyan, de ez még édeskevés.


De én biztatlak a folytatásra, főleg, ha ez örömet is okoz neked. Ha viszont ebből akarsz majd megélni - a többi grafika úgyszólván rendben van, ha még jobban elviszed őket stilizált irányba -, akkor sokat kell még tanulnod, mégpedig hozzáértőktől.

2014. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!