Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak? Tudnátok...

Mit rajzoljak? Tudnátok ötleteket adni? + egy pár rajzom

Figyelt kérdés

Portréra gondoltam elsősorban, de lehet más is, tudnátok ötleteket adni?:D


Egy pár eddigi rajzom:

[link]

[link]

ezek még régebbiek, és itt vannak az újabbak:

[link]

[link]

[link]


16/F



2014. nov. 8. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A képmásolás szerintem csak technikai gyakorlásnak jó (vagy ha bizonyos állandósult szerkezeteket szeretnél megnézni, pl. az emberi arc), de hát ezeken a rajzokon nem látszik, hogy bármi közöd lenne a témájukhoz. Nem érted az emberi fejet, kezet, vagy a pohárba öntött víz lényegét, szerintem vonalakat és árnyékokat látsz, amit aztán megpróbálsz átmásolni a lapra. Értelmes technikákat sem próbálgatsz (a maszatolás NEM az), arról nem is beszélve, hogy annyira fogytán vagy az ötleteknek, hogy másoktól próbálsz néhányat kunyerálni.

Összességében ennek így semmi értelme.

2014. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez néhány rajzomra igaz lehet, de pl. az utolsó kettőt NEM maszatoltam, kicsit sem.


Igaz ezek képről vannak, de van olyan is ami nem, tessék:

[link]

2014. nov. 8. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez élő modellről készült? Mert akkor elég jó.
2014. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a saját kezem, köszönöm.
2014. nov. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!