Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes belekezdeni a Biff...

Érdemes belekezdeni a Biff evangéliumába?

Figyelt kérdés
Nem sokat tudok Jézus életéről és mivel ez annak afféle paródiája, vagy hasonló, ezért nem tudom, hogy bele kezdjek-e. Esetleg nem fogok sok dolgot érteni és az nem lenne jó. Mit gondoltok?

2014. nov. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmi különös tudás. A könyv egyáltalán nem pontosan követi Jézus életét. Tele van valójában nem megtörtént eseménnyel. Annyit meg te is tudsz, hogy keresztre feszítették a végén.
2014. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Jó könyv, nekem bejött :D
2014. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 23. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem a Biff evangéliumát, szórakoztató és humoros, nem sértő, nem nézi le és/vagy nem erőlteti az olvasó bármiféle vallást, nézetet. Egyetlen célja, hogy szórakoztasson, hogy kicsit lazábbá tegye a Jézus, mint megváltó témát, de közben ne csináljon Jézusból hülyét.


Szerintem érthető a könyv azok számára is, akik annyira nincsenek képben a Bibliával kapcsolatban, mert olyan momentumokról van szó, amikről általában véve már egy hétéves gyermek is tisztában van. (Jézus csodatételei, Mária Magdolna, Júdás stb.)


Kezdj bele, aztán eldöntöd, hogy végig szeretnéd-e olvasni, vagy ez a pár oldal elég volt belőle. :)

2014. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. nov. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!