Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol vásárolhatnék M. o. -n...

Hol vásárolhatnék M. o. -n pantográfot rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

Új és használt is érdekel.


Aki azt akarja írni h az árukeresőn, a jófogáson stb nézzek utána, az inkább ne koptassa a billentyűzetét.


Köszi előre is!


Üdv R.


2014. dec. 10. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Aki azt akarja írni h az árukeresőn, a jófogáson stb nézzek utána, az inkább ne koptassa a billentyűzetét."


Akkor azt is áruld már el, hogy mégis milyen válaszokat vársz a kérdésedre?

2014. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


El is készítheted:


[link]

2014. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók! Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy vásárolni M.o.-n lehet-e ilyesmit, hisz tudjuk, h nem minden bolt kínálata van meg a neten. Boltcímeket szerettem volna.


Kedves második Válaszoló, az 1957-es anyagból a méretezés hiányzik (pedig hát az a lényeg) a fotó, amit küldtél pedig nem rajzpantográfot ábrázol.


Azért köszi mindkettőtöknek.


Vsz régi fémépítőből készítem el.


Üdv R.

2014. dec. 10. 16:01
 4/4 egeszjo válasza:

Tudom, hogy nem pont ugyanolyan, de ha jól sejtem, ugyanarra a célra jó a léptékmérő, nem? Pl ez:

[link]


Üdv,

T.

2015. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!