Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Máthé Erzsi, Berek Kati hogy...

Prométeum kérdése:

Máthé Erzsi, Berek Kati hogy van? és hol és miben játszik mostanság? Vagy mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Ebben az évben egyikőjüket sem köszöntötték fel a szülinapjukon, és egyikőjükről sem láttam új cikket a neten.

#nemzet színésze #Psota Irén #Máthé Erszi #Berek Kati
2014. dec. 16. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki ezzel kapcsolatban tud valami konkrétumot?
2014. dec. 19. 18:57
 2/3 anonim válasza:
Jól vannak, Berek Kati 2008-van, míg Máthé Erzsi 2012-ben vonult vissza. Mindketten a Nemzet Színészei.
2016. jún. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem meg valami itt nem stimmel inkognitóban vannak, nem igazán van velük kapcsolatban friss hír.Régebben, még elmentek a Nemzetszínésze választásra, most már csak telefonon keresztül adnak le-szavazatot, Máthé Erzsit még pár éve láttam a hogy volt? tv műsorban is.Sok minden van ami titok,és nem kötik a bulvár újságok, és más újságok orrára. Psota Irénnel, valamiért többet foglalkoztak, és Törőcsik Marival is foglalkozik, a média, hogy hogy van? mit csinál stb? ő még mindig játszik pedig már beteg, őt még láttam is.
2016. jún. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!