Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Létezik olyan oldal, ahova...

Létezik olyan oldal, ahova amatőr versírok tölthetik fel verseiket, és szakértők vagy éppenséggel csak mások kultúráltan véleményeznek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Poet.hu


De ne várj sokat tőle, az átlag életkor az oldalon olyan 50 körül van, és smúzolni kell ahhoz, hogy figyelemre méltassák a versed.

2014. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőhöz tenném hozzá, hogy ott nem szakértők csak "mások" véleményezik a verseidet, és a rosszat is hajlamosak túldicsérni.
2014. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen válasz a kérdésedre, de én azt javaslom, hogy nézz a Youtube-on Slam Poetry-t. Ha tényleg van érzéked a versíráshoz, garantált, hogy tetszeni fognak :)
2014. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vagy küldd be a versed a [link] művészeti oldalra.

A poeten ott vagyok, de szerintem sem az lesz a te környezeted, ha viszonylag őszinte véleményekre vágysz.

2014. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a Poetre érdemes beküldened, minden más oldal elhagyatott, ott viszont rengetegen olvassák a versedet. Ha külön kéred (vannak erre fórumok), akkor biztos, hogy kapsz építő jellegű kritikákat is.
2014. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!