Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aki szereti az acapella...

Aki szereti az acapella zenekarokat azok szerint hol népszerű ez a műfaj?

Figyelt kérdés
Hogy kicsin hazánkban nem az biztos, de hol lenne erre igény.
2014. dec. 26. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Acapella az hangszeres kíséret nélküli éneklést jelent, a zenekar az meg hangszeres együttest. Mi a kérdés?
2014. dec. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amerikában nagyon elterjedt a Gospell, ami az acapella rokona, csak az kifejezetten az Úr dicsőítésére.

A Jazz zenéhez tartozik, és ahol van jazz, ott lesz acapella is. A Bolyki Brothers Magyarország egyik legjelentősebb a cappella együttese. Több mint húsz éve dolgoznak együtt. Nagyon színvonalas és humoros előadásokat is adnak. Több olyan koncertjükön is voltam, ami teltházas volt. Mondhatni itthon is népszerűek.

2014. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt jól tudom én is, hogy hangszeres kíséret nélküli, így legyen inkább acapella énekegyüttes. A Bolyki Brothers valóban népszerű, még idesorolnám a Four Fathers énekegyüttest.

Japán mindig vevő volt a jazz zenére, sőt sokkal inkább mint Amerika meglátásom szerint. Magyar énekesnők hanghordozói kijutnak Japánba és nagy karriert futnak be ezáltal.

2014. dec. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!