Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A 'többszörösök' című projekte...

A 'többszörösök' című projektemhez milyen tárgyat válasszak? Tehát milyen tárgynak a többszöröséből alkossak?

Figyelt kérdés

A projekt a következő (tömören): Egy általunk választott tárgy többszöröséből fogunk a próbababán egy kinövést/egy művet alkotni.


Ehhez a projekthez lenne szükségem ötletekre,pontosabban nagyon értékelnék bármilyen hozzájárulást azzal kapcsolatban hogy milyen tárgyat válasszak.


Példák : gumikesztyű,lufi,használt teafilter,mindenféle szemetek pl söröskupakok,gyertyák...


Fontos hogy a tárgy ne legyen túl kicsi,se túl nagy,valamint hogy konnyen lehessen csatolni egymáshoz.Például gondoltam hogy milyen szép lenne ha csavarokkal dolgoznék,viszont nehezen tudnám csatolni oket egymáshoz és túl apró.


Remélem értitek amit írtam, és tényleg abszolút értékelek minden választ,hiszen nagyon sokat segítenétek.


Ha esetleg valaki látott képeket például óvszer vagy tollakból készített ruháról/alkotásról akkor jelezném hogy hasonló az én projektem is.


2014. dec. 31. 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ú, én tuti valami ironikusat vagy megbotránkoztatót csinálnék.


Pl. a próbababa fotói, a kisütésig fénymásolva.


Vagy matekkönyvekből megkeresni a legkisebb közös többszörösös feladatokat, és azt sokszorosítani.


Vagy törött tükröt ragasztanék rá, hogy maga a modell többszörözzön.

2015. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,igazán értékelem a hozzászólásod,nagyon szépen köszönöm kreatív ötleteid!
2015. jan. 13. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!