Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lenne egy kérdésem? (többi...

Lilith1994 kérdése:

Lenne egy kérdésem? (többi lent) (rajzolással kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e olyan oldalt linkelni ahol rajzolók/festők beszélgetnek egymással, és nem mangás oldalt hanem tényleg rendeset mint pl. portré, tájképek.

Azért lenne erre szükségem mert fogalmam sincsen milyen minőségű ceruzákat meg hasonlókat kéne vásárolnom amivel szépet lehet alkotni. Köszönöm szíves válaszotokat előre is. :)



2015. jan. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy rajztanártól. Ha meg művészsuliba jársz, ott elmondják.
2015. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
én azt gondolom, hogy mindegy milyen ceruzát veszel, egy 100 ft -os szinesceruza készlettel is lehet komoly dolgokat alkotni.
2015. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez is igaz. Aki tud, az sz*rral is tud. Aki nem tud, az a hűdejóhűdedrága készlettel sem fog tudni.
2015. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valászokat!

Viszont úgy gondolom hogy szar ceruzával nem lehet annyira szépet alkotni mert nem fed rendesen.

2015. jan. 10. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

én ezeket egy csomag 150 ft os ceruzával készitettem


[link]


[link]

2015. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszod de nekem nembioyen jellegű rajzokhoz kell hanem rajzfilm figurákhoz amihez élénk szinek kellenek.
2015. jan. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!