Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anime rajzolással kapcsolatos?

Anime rajzolással kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Jól tudok rajzolni animéket avagy mangákat,de valahogy a szemeket - hajat nem nagyon. :) hogyan lehetne tovább müvelni a rajz tudásom (anime - manga). persze könyveket nem akarok olvasgatni ezekkel kapcsolatosan valami ötlet?? Meg hallottam aztis hogy ha sokat neznék youtun esetleg tuturialokat akkor abból lehet tanulni,ez igaz??
2010. márc. 24. 00:28
 1/6 A kérdező kommentje:

jah meg.

Te milyen módon rajzolod,van valami egyedi tipp stb?? :D

(nemtudom jol megfogalmazni nem jutnak eszembe magyar a magyar szavak..:@ )

2010. márc. 24. 00:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Go ágy :)


Aztán ha felkeltél valamikor ide:


[link]


A kapcsolatok hasznosak ! Ammm, én nem ismerem ezt a helyet, de egyszer majd lehet el szeretnék jönni ide. Olvasgass bele, szerintem érdekes.

2010. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem magyarba lakok. szoval itt olyan delutan volt amikor irtam. xD
2010. márc. 24. 22:06
 4/6 A kérdező kommentje:

nemilyenre gondoltam.. de azert thx

johetnek valaszok :)

2010. márc. 24. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzunk valamit. Az anime az rajzfilm, a manga pedig képregény. Ha pedig csak ilyen stílusban szeretnél rajzolni az nem anime sem manga, az csak egy rajz manga stílusban. Amiből legjobban tudsz tanulni az a mangákból való másolás. Tanulmányozd kicsit, aztán fejleszd ki a saját stílusod. (ami persze nem olyan egyszerű)
2010. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát igen, két kardinális pont, amivel el lehet rontani. :D

Hajak nekem se mennek nagyon, a szemek már elég jól. Tutorialokból is lehet tannulni, de leginkább gyakorlással. Kinézel egy képet, vagy csinálsz pillanatképet animéből, keresel YT-on, DeviantArton, aztán lemásolod. Persze ne egy az egyben, próbálj saját stílust kialakítani, de valahogy így. :D

2011. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!