Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanulhatok meg mangát...

Hogyan tanulhatok meg mangát rajzolni?

Figyelt kérdés
Imádom az animéket és a mangákat is, ezért már régóta szeretnék megtanulni mangát rajzolni. Jöhetnek linkek is és tanácsok is.

2015. jan. 30. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem árt egy kis angoltudás, de a folyamatrajzok anélkül is egyértelműek:

[link]

Ha rajzolsz valamit, feltöltheted, csatlakozhatsz csoportokhoz és kérhetsz kritikát a rajzaidra, hogy tovább tudj fejlődni.

2015. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem, hogy rengeted rossz van közötte, annyi "előképzettség" azért kell hozzá, hogy ezeket ki tudd szűrni.
2015. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
37%

nos, jókor írod ki a kérdést! apukám talált a neten MAGYARUL egy Mega Manga Mangarajzolási-Kézikönyvet, és nekem nagyon sokat segített. ha Mozillán vagy, CSAKIS AKKOR nyitja meg, ha bemásolod fölülre... (CSAKIS MOZILLA) és már gyakorolhatsz is vele :) Ezt másold be:

file:///D:/Mega%20Manga%20Mangarajzol%C3%A1s%20k%C3%A9zik%C3%B6nyve.pdf

2015. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
az előző vagyok! lehet, hogy google chrome-n is megnyitja, nekem eddig nem nyitotta meg, most meg sikerült...
2015. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 qktqkt válasza:

hááát.. én őszintén, ugy kezdtem (ugy 2 évvel ezelőtt) h másolgatni kezdtem karaktereket (animékből)... sztem ezzel nagyon hozzá lehet szokni az arányokhoz.. aztán később lehet kicsit rágyakorolni a jellegzetes manga szem illetve haj ábrázolásra... aztán egyéb pózok, testtartások, és árnyékolás... a testtartások ebből a legnehezebbek... szerintem.. :D és aztán a színezés.. :D bár én totál nem ebben a sorrendben haladva fogtam hozzá, de ha most kéne nekiállnom tanulni, akk ugy csinálnám... :D egyébként na.. első lépésnek ajánlom, hogy másolgass karaktereket(de csak másolj ne kopírozz)! :D ;)


sajátjaim közül egy pár (bár ők még tavalyiak, és másoltak):

[link]

2015. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyakorolj.
2015. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #5: A másolás alatt azt érted, hogy "szabad kézzel" és ne rárakva a rajzra átmásolni?
2015. febr. 6. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy ne rakd rá a lapod, és ne kopizd át, hanem tedd magad mellé a képet, és miközben rajzolsz, segítségként nézd.
2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 8. 11:15
 10/11 qktqkt válasza:
Igen, másolás alatt a szabad kézit értem, amikor rárakod a papírt arra, amit át szeretnél másolni, és konkrétan sablonszerűen csak meghúzogatod a kontúrt, azt kopírozásnak hívják.
2015. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!