Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért írnak olyan dalokat...

Miért írnak olyan dalokat mint a The Beatles Imagine című zeneműve?

Figyelt kérdés
Megírják, hogy milyen világban hisznek, boldogan élnek, megtisztulnak, béke lesz. Persze. Pont ez van ma. Na mit szóltok. Álmodozó senkik írták a zenét nyilván, akiknek fogalmuk nem volt milyen világ jön.
2015. febr. 5. 20:53
1 2
 1/14 piriiiii ***** válasza:
100%
Mert jólesett nekik, és jólesett nekik bátorítani a népet.
2015. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
halgass régi Kartell számokat,na ott a tuti szól.
2015. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez biztos. Tele van káromkodással. Abban mi a tuti számodra?
2015. febr. 5. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi.Nekem nem a stilusom.nem érezted az iróniát? ha az álmodozó senkik dala sem jó;)
2015. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
azért ne nevezzük Lennont és a dalait szeretőket "Álmodozó kis Senkinek."
2015. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az Imagine,arról szól>Képzeld el,milyen lehetne a világ ha nem lennének értelmetlen háborúk.én is "ÁLMODOZÓ SENKI" vagyok:)
2015. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2015. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pl. az első Star Trek sorozat készítői is álmodozó senkik voltak? Csak mert ott történt meg először a képernyőn, hogy egy fekete nő tiszti rangban dolgozott fehér férfiakkal. Sőt, ha jól tudom, ott csókolózott először fekete nő fehér férfival a TV-ben. Elég botrányos volt, mégis hatással volt a későbbi hétköznapi életre is.


Amúgy ha nem tetszik, ne hallgasd. Vagy a zenészeknek először meg kellene kérdezniük téged, hogy megírhatják-e ezt vagy azt a számot? :))

2015. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kellene megkérdezniük. Az a baj, hogy minden csak üres, elkoptatott frázis, mivel sajnos azt kell látni, hogy ezt amit ők képviseltek megbukott. Ma hol van a földön a szeretet és testvériség, béke? Miközben akkora gyűlölködés van az országban és fájdalom. Csak ennyit írtam.
2015. febr. 6. 00:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta senki, hogy az egész világot egyszerre megváltják. De sokakra hatással voltak akkoriban. Apró lépésekkel lehet csak haladni. Szerintem nem mindegy, hogy kicsi esély van a változásra, vagy semmi esély nincs, mert mindenki csak legyint.


"You may say, I'm a dreamer, but I'm not the only one" :)

2015. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!